Беньямін Вербич: «Після перерви додали у психологічному плані»
Динамо Київ 2625 4 Липня, 22:59

​Автор першого м’яча у ворота «Шахтаря» Беньямін Вербич поділився враженнями від гри, у якій «Шахтар» здобув перемогу на «Олімпійському».

- Беньяміне, чому гра не давалася «Динамо» в першому таймі?

- «Шахтар» вийшов на матч вже у статусі чемпіона, на них нічого не давило. Тому їх гравці діяли розслаблено, добре тримали м'яч. Ми ж, у свою чергу, багато бігали в першому таймі без м'яча, в обороні. При цьому втрачали багато сил. «Гірники» скористалися нашими помилками в обороні й забили два м'ячі. Звичайно, нам вже було складніше виплутуватися з цієї ситуації.

- Тим не менше, після перерви «Динамо» заграло у свою гру. Допомогли заміни і твій перехід на позицію центрфорварда?

- Звичайно, це не моя основна позиція, проте, я вже багато разів грав у центрі нападу. Я вже звик грати попереду, і, головне, що це у мене виходить. Сьогодні вчасно встиг на добивання. У другому таймі «Динамо» вже заграло зовсім по-іншому. В чому причина? Важко сказати. Напевно, в першу чергу додали у психологічному плані. Уже не думали так сильно про рахунок, про тягар результату. У перерві в роздягальні тренери сказали нам, що потрібно підняти голову вгору, не опускати руки, рухатися далі. Ми вийшли на поле і почали просто грати в свою гру, тому що в першому таймі у нас взагалі не було ніякої гри.

- За кілька днів фінал Кубка. Встигнете переналаштуватися після поразки?

- Не тільки ця гра, а кожна з чотирьох, які залишилися у цьому сезоні, для нас є вирішальною. Будемо налаштовуватися від гри до гри. Спочатку – на фінал Кубка, потім – на вирішальні матчі в чемпіонаті.

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100