Що говорили українські експерти після поразки «Динамо» від «Шахтаря»

Динамо Київ 5 Липня, 11:37 4839
Що говорили українські експерти після поразки «Динамо» від «Шахтаря» | 19-27
Ми зібрали висловлювання відомих вітчизняних журналістів і футбольних експертів за підсумками поєдинку 29-го туру УПЛ, в якому кияни поступилися «гірникам» (2:3).

Коментатор Дмитро Джулай:

«Коли перед сезоном казав, що нічого від ДК не очікую, треба було розуміти, що й у «нічого» немає дна».

Ведучий Ігор Циганик:

«Цікаво, хтось із футболістів нинішнього «Динамо» може так зробити, як Тайсон?».

Ведучий каналу «Бомбардир» Роман Бебех:

«Мені дуже сподобалося, як грали обидві команди. Думали, що Сирота-Кадірі буде провалом, але зіграли дуже непогано. Вважаю, Коноплянка зіграв на 4 з мінусом своїх можливостей. «Динамо» давало простір, але Коноплянка рідко підключався до атак у ці зони. «Шахтар» міг забивати три-чотири м'ячі, але потім розслабилися, що і призвело до 2:2. «Динамо» показало класні речі, відігравшись фз 0:2. Наприклад, передача Сироти на де Пену. Або навіс на Шапаренка, після якого Вербич забив» (прямий ефір Tribuna.com в Instagram).

Ведучий «ТаТоТаке» Михайло Співаковський:

«Сирота може грати двома ногами, це рідкість. У нього хороша довга передача, це бачили під час асисту де Пену. Мені здається, Сирота виглядає навіть цікавіше, ніж Попов. У Шапаренка була незвичайна роль сьогодні. Не як зазвичай десятку, а нижче грав. Бачили, що Шапаренко в половині моментів опускався нижче при початку атак. Одна з запорук успіху «Шахтаря» - Буяльського повністю закрили в цьому матчі. Давно не бачив, щоб він був таким невидимкою в матчі» (прямий ефір Tribuna.com в Instagram).

Екс-гравець збірної України Євген Левченко:

«Рахунок 2:3 за грою. Якість футболістів вирішує дуже багато. Різниця дуже велика на даний момент».

Футбольний менеджер В'ячеслав Заховайло:

«У мене слова закінчилися. Я просто вимкнув телевізор після сорокової хвилини матчу. Включив ТБ, щоб послухати тренера після гри. Між першим і другим місцем 20 очок різниці. Розумію Михайличенка, він намагався по футбольному заспокоїти команду в перерві та після гри. На мене це подіяло... Буду мовчати, щоб хлопці, боронь боже, не нервували...»