Суркіси висловили співчуття з приводу смерті Володимира Трошкіна
Футбол України 574 5 Липня, 20:45

Сьогодні на 73-му році життя помер видатний у минулому гравець київського «Динамо» і збірної СРСР Володимир Миколайович Трошкін.

Співчуття президента ФК «Динамо» (Київ) Ігоря Суркіса:

- Від нас пішла неординарна людина, яка залишила яскравий слід в історії «Динамо». Володимир Трошкін - це приклад справжнього динамівця, бійця на футбольному полі, гравця, який ніколи не здавався.

Володимир Миколайович був важливою частиною легендарного «Динамо» 70-х років, його самовідданість на футбольному полі допомагала динамівській команді здобувати видатні перемоги в історії українського і радянського футболу.

Перестало битися серце доброї, чесної, порядної і щирої людини, справжнього друга. Усі ми, хто мав честь знати Володимира Миколайовича, завжди будемо пам'ятати його як людину, яка йшла тільки вперед, яка ставила перед собою тільки максимальні завдання, яка завжди була професіоналом своєї справи.

Світла пам'ять про Володимира Трошкіна назавжди залишиться в наших серцях.

Від себе особисто і від усіх динамівців висловлюю щирі співчуття рідним і близьким покійного - Володимира Миколайовича Трошкіна.

Співчуття Григорія Суркіса:

Висловлюю найглибші співчуття у зв'язку зі смертю Володимира Миколайовича Трошкіна, одного з найкращих гравців в історії українського футболу, майстерного тренера та функціонера.

Щиро розділяючи величезні скорботу і горе всіх, хто любив і поважав Володимира Миколайовича, я хотів би звернутися до вас зі словами підтримки. Нам дуже бракуватиме цієї мужньої, життєрадісної й водночас чуйної та скромної людини, яка завжди викликала у оточуючих щиру прихильність.

Від нас пішла особистість, про яку будуть пам’ятати завжди. Адже Володимир Трошкін – це зразковий фланговий захисник київського «Динамо» і збірної СРСР, володар Кубка кубків та Суперкубка УЄФА, призер першості Європи та Олімпійських ігор, багаторазовий чемпіон та володар Кубка СРСР, справжня футбольна легенда!

А після завершення чудової кар’єри Володимир Миколайович був одним із тих, хто стояв біля витоків становлення футболу Незалежної України. Взявши участь у створенні національної федерації, він упродовж багатьох років обіймав різні посади в структурі ФФУ, а ще працював у складі тренерського штабу молодіжки найпершого її скликання, подарувавши путівку у велике футбольне життя новій генерації наших зірок.

Від усього серця хочу побажати рідним, близьким та друзям Володимира Миколайовича стійкості та міцності духу в цей трагічний момент.

Земля тобі пухом, «Троха»!

З повагою і глибоким сумом,


Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100