«Каті нічого робити у чоловічому футболі»: екс-арбітр ФІФА знищив Монзуль і Романова за «тупі рішення» проти «Зорі»

Футбол України 6 Липня, 16:45 2040
«Каті нічого робити у чоловічому футболі»: екс-арбітр ФІФА знищив Монзуль і Романова за «тупі рішення» проти «Зорі»
Колишній арбітр Сергій Шебек знищив Катерину Монзуль та її відеоасистента Віталія Романова за роботу на матчі «Зоря» – «Олександрія» (2:2).

«Не знаходжу слів щодо такого суддівства Монзуль та Романова. Я розумію гравців та тренера Зорі, які працюють, вкладають у це душу, а потім такі як Романов та Монзуль перекреслюють усе тупим рішенням, одним свистком.

Я вдаюся в запитання – а чому Романов так не любить Зорю? Якщо проаналізувати попередні матчі, де працювала пара Романов-Монзуль, то на згадку приходить березневий матч Десна – Зоря, в якому Романов збив з пантелику Монзуль, змусивши її прийняти неправильне рішення. Вона тоді вилучила Кочергіна за підкат в центрі поля, хоча спершу показала йому жовту карточку – і правильно вчинила. Але Романов раптом викликав її до монітора, вона кілька хвилин дивилася, червоніла, не знала, як розсудити та під тиском Романова все ж змінила своє першочергове рішення й показала червону картку.

Другий випадок – я на нього нещодавно звертав увагу… Грали Десна – Зоря, Романов судив в полі. Він дав пенальті ні за що в епізоді, коли м'яч потрапив Чеберку в руку. Але найгірше в тій ситуації – він ще й вилучив гравця Зорі за несправедливу другу жовту картку, позбавивши його можливості зіграти в наступному матчі.

І ось знову цей тандем вийшов на авансцену… Ми лише нещодавно похвалили Монзуль за півфінальну кубкову гру. Похвалили й Романова, що він не збивав її з пантелику, не чіпляючись до «повітряного пенальті». Це було на благо футболу, а вчора вони виступили в ролі шкідників для футболу. Інакше тут й не скажеш. Я не знаю, можливо, на них впливають якісь потойбічні сили, можливо, щось інше, але мені зовсім незрозуміло, чому вони позбавили Зорю двох очок в цьому матчі вигаданим одинадцятиметровим ударом.

Я не раз Романова називав арбітром-поліціянтом, людиною-маскою. Він нічого на полі не виражає, він не розуміє й шкодить футболу. Вважаю, що таким суддям не місце в футболі, вони не мають права вершити долі команд та тренерів. Монзуль теж показала, що не розуміє футбол… Ну нехай тебе збили з пантелику, але подивися повтор й прийми своє логічне рішення – тобі б тільки аплодували. А так вся попередня похвала перекреслена цим безглуздим рішенням. Я б порадив Каті перейти в жіночий футбол і працювати там, у чоловічому їй робити нІчого», – цитує Шебека UA-Football.