Світовий футбол 9 Липня, 20:59 2947
Українське дербі в Туреччині: Гармаш шедевром відповів на гол Кравця в матчі за життя | 19-27
«Кайсеріспор» переміг «Різеспор» в матчі 31-го туру чемпіонату Туреччини.

Різеспор вийшов на поле без українців – Морозюк залишився поза заявкою, тоді як Гармаш та Борячук опинились на лаві для запасних. Кравець же вийшов у стартовому складі Кайсеріспора, але на перших хвилинах його команда пропустила від Саму. Відігратись вдалось до перерви, Анжелу шикарним ударом зі штрафного пробив у дальню дев'ятку.

Другий тайм став дуже драматичним для Кайсеріспора. Спочатку команда Кравця залишилась в меншості через вилучення Кампаньяро на 75 хвилині (Гармаш з'явився на полі на 71 хвилині). Кінцівка матчу стала епічною: Кравець реалізував пенальті на 86 хвилині, проте його команда примудрилась двічі пропустити в компенсований час. Спочатку після удару Коса Гармаш підправив м'яча у ворота, а за хвилину перемогу Різеспору приніс Фернандеш.