Керівництво з «Динамо» створить новий футбольний клуб «Зоря»
Динамо Київ 15078 10 Липня, 17:56

Незабаром на футбольній мапі України може з'явитися нова команда з Луганська.

За інформацією «Чемпіона», незабаром у нашій країні з’явиться ще один футбольний клуб, який буде мати назву «Зоря-1972», представляти український Луганськ та базуватися в Києві.

Зараз готуються відповідні документи, які вже наступного тижня будуть поданні на реєстрацію. Клуб має намір податися на атестацію, отримати професійний статус і вже в наступному сезоні дебютувати у другій лізі.

Генеральним директором клуба стане Олексій Семененко, який зараз обіймає посаду віце-президента київського «Динамо» і є уродженцем Луганська. Фінансувати «Зорю» буде успішний український бізнесмен, який теж є уродженцем цього краю. Назва клубу, ймовірно, пов’язана з найбільшим успіхом в історії «Зорі». Саме в 1972 році українська команда сенсаційно виграла чемпіонат СРСР. Нагадаємо, більш ніж за 50-річну історію - чемпіонат СРСР вигравали лише три українські команди: «Динамо» Київ (13 разів), «Зоря» (1 раз) та «Дніпро» (двічі).

Також за інформацією джерела, одним з кандидатів на посаду головного тренера команди є Олександр Заваров, який також народився на Луганщині. Також планується, що в команді буде декілька гравців, корні яких пов’язані з Луганськом.

«Чемпіон» зв’язався з Олексієм Семененком, але віце-президент «Динамо» відмовився коментувати цю новину.

Нагадаємо, нещодавно ще один віце-президент «Динамо» Євген Красніков заснував у Харкові клуб «Метал».

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100