Андріюк пригадав суми добових, які «Динамо» і «Шахтар» платили представникам ЗМІ

Динамо Київ 11 Липня, 11:13 2215
Андріюк пригадав суми добових, які «Динамо» і «Шахтар» платили представникам ЗМІ  | 19-27
Відомий журналіст Костянтин Андріюк розповів, скільки свого часу гранди українського футболу виплачували журналістам.

«Я потрапив у 2004 році на «1+1». Динамо давало за два дні 100 доларів, тобто 50 доларів на день. А Шахтар вирішив, я впевнений, що спеціально, «перекусити» – вони давали 100 «баксів» за один день. Тоді для деяких людей це був заробіток.

Один раз Шахтар узяв журналістів на ізраїльський «Кубок першого каналу» на чотири дні. І тоді роздали конверти по 400 «баксів» кожному. Мармазов роздавав у Шахтарі, в Динамо – Семененко.

Як усе закінчилося? У Динамо почалися, можливо не кризові часи, а просто вирішили затягти паски. І Динамо припинило розкидатися грошима. А Шахтар продовжував. Та пройшло півроку чи рік – і Шахтар також припинив. Загалом, я вважаю, що це правильно. Бо зараз це сприймалося б, як хабар для журналістів. Не знаю, як тоді це сприймалося.

Є певні ЗМІ, дружні до Шахтаря. І Шахтар їх бере. Є дружні ЗМІ до Динамо. І їх бере Динамо. Все це продовжується. І точно так само Українська федерація футболу – той, хто дуже добре пише про Федерацію, він буде їздити», – сказав Андріюк у програмі «Бомбардир».