Офіційно! УАФ презентувала нову форму збірної України!

Збірна України 15 Липня, 13:22 3561
Офіційно! УАФ презентувала нову форму збірної України!
Презентовано нову форму збірної України від Joma.

Компанія Joma, яка є технічним спонсором національної збірної України, презентувала новий комплект форми, в якому наша команда буде виступати починаючи з матчів Ліги націй у поточному році.Особливості дизайну

Для домашнього комплекту в якості основного використовується жовтий колір, деталі виділено синім. Цей дизайн включає останні інновації: новий дизайн із сублімаційним друком у передній частині футболки, що має темний відтінок, навіяний традиціями української вишивки. Основним кольором виїзного комплекту форми, навпаки, буде синій із жовтими деталями.

Міцні шви, сітчаста тканина з боків із використанням інноваційної технології DRY MX для контролю вологості тіла — ці деталі лише підкреслюють особливе ставлення виробника до якості нового екіпірування, в якому гратиме збірна України.

Технічні особливості

Одяг Joma відомий своєю якістю та технічними характеристиками. Стандарти якості бренду було застосовано до всіх елементів одягу національної збірної України — як в ігрових комплектах, так і в точних копіях, представлених для вільного продажу.

Ігрові футболки виготовлені з поліестеру, мають гарну якість та еластичність. Окрім цього, вони мають відмінну зносостійкість. Тканина, з якої виготовлено форму, має технологію захисту від поту DRY MX й забезпечує гравцям відчуття сухості та комфорту, а також запобігає переохолодженню після тренувань.

Як придбати футболку

Футболки вже є в наявності на сайті Joma.ua та Joma.com.ua. Вартість однієї футболки складає 1450 грн.

Скоро стане доступною репліка футболки.