Артем Федецький: «Якщо команда Михайличенка програє боротьбу за друге місце, це буде провалом. «Динамо» поставить на карту все»

Футбол України 15 Липня, 21:34 1394
Артем Федецький: «Якщо команда Михайличенка програє боротьбу за друге місце, це буде провалом. «Динамо» поставить на карту все»
Колишній захисник «Карпат» Артем Федецький поділився своїм прогнозом на матч 31-го туру чемпіонату України «Динамо» - «Зоря».

«Психологічно „Динамо“ однозначно буде складніше. Від „Біло-синіх“ завжди чекають чемпіонства. У поточному сезоні вони вже втратили цей шанс, а якщо команда Олексія Михайличенка програє ще й боротьбу за друге місце, яке дає путівку в кваліфікацію Ліги чемпіонів, такий результат, без перебільшення, буде провалом. Тому господарі в поєдинку з „Зорею“ на карту поставлять все.

„Зоря“ зараз у хорошій формі. Команда Віктора Скрипника не боїться грандів, демонструючи яскравий футбол. Вони заслужили бути зараз на тому місці, на якому перебувають. Так, не завжди у луганців виходить досягати результату, але видно, що команда росте.

З огляду на всі ці фактори, припущу, що зустріч на „Олімпійському“ завершиться бойовою нічиєю — 1:1. Думаю, яскравого футболу ми не побачимо, оскільки на першому місці буде стояти результат. Всі суперечки перенесуться на заключний ігровий день чемпіонату», — поділився прогнозом Артем Федецький.