Віктор Мороз: «На перше місце в матчі з «Зорею» вийдуть характер і настрій на поєдинок»

Футбол України 16 Липня, 10:53 1468
Віктор Мороз: «На перше місце в матчі з «Зорею» вийдуть характер і настрій на поєдинок»
Наставник динамівської команди U16 Віктор Мороз в інтерв'ю офіційному сайту киян поділився очікуваннями від матчу 31-го туру УПЛ «біло-синіх» з луганською «Зорею».

- Очікую тільки перемогу, нам потрібен результат. Шкода, що не буде глядачів, але уболівальників завжди не вистачає і навіть коли їх не так багато, хочеться, щоб їх було побільше.

- Статус поєдинку з «Зорею» - фінал?

- Звичайно, останні ігри - кожна як фінал.

- Чи зможуть динамівці переключитися після нічиї з «Олександрією»?

- Я думаю, що зможуть. Можливо, це буде важко, але вони просто зобов'язані переключитися і зробити все, щоб домогтися перемоги.

- За рахунок чого динамівці можуть здобути перемогу в матчі з «Зорею»?

- На перше місце вийдуть характер і настрій на цю гру. Думаю, це залежить від тренерського штабу і йому під силу налаштувати команду.

- Які переваги є на боці киян?

- Думаю, все-таки клас динамівців вище, і вони це повинні доводити в кожній грі і особливо в матчах з хорошими суперниками.

- Що луганчани можуть протиставити «Динамо»?

- Практично те ж саме - настрій, характер, бажання. Є, за що боротися. Буде справжній фінал.

- Вербич зараз - один з лідерів команди, забиває голи, бере ініціативу на себе. Це найбільш значуща фігура в складі киян на даний момент?

- Одна із значущих. Одну людину не можна виділяти. Але на сьогоднішній день, так, він має велике значення в команді. Чи буде він грати на позиції центрфорвада в поєдинку з «Зорею»? Побачимо, коли буде стартовий склад на гру.