Маркевич - про перемогу «Динамо» над «Зорею»: «Коли все легко дається, то можна і п’ятками грати»

Динамо Київ 16 Липня, 23:06 5093
Маркевич - про перемогу «Динамо» над «Зорею»: «Коли все легко дається, то можна і п’ятками грати»
Голова комітету національних збірних УАФ Мирон Маркевич прокоментував для 1927.kiev.ua перемогу киян над «Зорею» в матчі 31-го туру (3:1).

— Чесно кажучи, очікував більшого від Зорі. З такою грою в захисті на позитивний результат важко розраховувати. Після першого голу потрібно було розвивати успіх, раз Динамо зробило такий подарунок. Це ж не рядовий матч, а гра за Лігу чемпіонів. Серйозні гроші. Не бачив цього року, щоб Зоря так безпорадно грала в захисті. Ще на початку чемпіонату прогнозував, що Динамо займе друге місце. Не думаю, що за матчі, які залишилися, щось зміниться.

Словом, досить легко далася киянами ця перемога, а коли все легко дається, то можна і п’ятками грати.

— Кого можете виділити серед гравців Динамо?

— Після такого ляпу на початку гри команда зібралася. Це заслуга всіх гравців. Також, можу сказати, що Бущан прибавляє. Це помітно.

— Буде наступником Шовковського?

— Дай Бог. Прогрес ми вже бачимо.

— Назарій Русин мав кілька моментів, але не відзначився. В яких аспектах гри йому варто додати?

— В усіх. Йому потрібно швидше виправдовувати шанс, котрий надається. В Назарія є хороша швидкість, але потрібно підкріплювати її майстерністю. Думаю, йому потрібно попрацювати індивідуально.

— Як оціните шанси Динамо в Лізі чемпіонів?

— Потрібно підсилювати команду. Це однозначно. Нинішньому Динамо важко буде пробитися в груповий етап. Для чемпіонату України, для другого місця, то годиться, але не для Ліги чемпіонів. Потім мучитися із командами типу Лугано - навіщо воно потрібно?

Микола Тимощук