Мирон Маркевич: «Якщо Скрипник хоче «згоріти» в «Динамо» - нехай іде»

Динамо Київ 20 Липня, 18:51 8140
Мирон Маркевич: «Якщо Скрипник хоче «згоріти» в «Динамо» - нехай іде»
Голова комітету національних збірних УАФ Мирон Маркевич прокоментував для 1927.kiev.ua звільнення Олексія Михайличенка і всього тренерського штабу Динамо.
- Яка різниця, який тренер? Там немає команди, слабке керівництво і президент. При чому тут тренери? Основне - немає команди. Будуть міняти тренерів - далі що? Яка різниця, хто буде тренувати? В Динамо потрібно все докорінно змінювати. Не може такого бути, що двадцять років в усьому винні всі, окрім президента клубу. Він явно не тягне.

Там повний бардак. Був винний Хацкевич, тепер Михайличенко. В Динамо зараз немає кому грати, крім 3-4 гравців. Хто бере тих футболістів? Хто брав Соля й інших гравців, які є явно не рівня Динамо? Це найслабша команда в історії київського Динамо. Хто її сформував?!

Припустимо, прийде Віктор Скрипник, він хороший тренер, довів це роботою з Зорею. Якщо Скрипнику дадуть підписати хоча б сім-вісім гравців хорошого рівня, а не щось таке, що не так лежить чи бігає по Європі та шукає, де б ще заробити, то він щось зробить у Динамо.

Якщо ж такого підсилення не буде і він хоче «згоріти» - нехай йде, немає питань. На трьох-чотирьох футболістах вся команда не може виїхати, а президент клубу цього не розуміє, бо він не футбольна людина.