Забудьте цього легіонера, бо в «Динамо» він вже не заграє

Динамо Київ 21 Липня, 15:10 5828
Забудьте цього легіонера, бо в «Динамо» він вже не заграє
Ігор Циганик відповів на запитання про можливе повернення до «Динамо» хулігана з «Анкарагюджю» Жерсона Родрігеса.

Жерсон Родрігес повернеться в Динамо?

Ні! Тобто, як вам пояснити… Він повернеться, тому що з ним розірвали контракт. Але якщо буде можливість його продати чи віддати в оренду, то безперечно динамівці, я думаю, із задоволенням цією опцією скористаються. Тому що це дуже проблемний футболіст, дуже скандальний, футболіст норовливий такий. І при чому, самозакоханий, людина, яка не визнає ніяких авторитетів, і він не є колективоутворюючим. Він в колективі дуже некомфортно себе почуває, тому дуже важко буде розраховувати на те, що Жерсон Родрігес зараз заграє в Динамо.

У нього була перша спроба – сам колектив його не сприйняв. От уявіть собі. На першому тренуванні Родрігес приїхав, почав бити усіх по ногах, битися, сваритися. Не було легкості у спілкуванні. І безперечно дуже великі проблеми з режимом, які завадили розкритися Родрігесу в Києві. Тому я, чесно кажучи, сумніваюся, що Родрігеса повернуть у київське Динамо, і що він матиме ще один шанс для того, щоб тут зіграти.

Нагадаємо, днями люксембуржця викинули з турецького Анкарагюджю. Клубу, де він перебував в оренді. Причиною стала його бійка з капітаном команди напередодні матчу з Галатасараєм. Невдовзі клуб оголосив про розірвання угоди з Родрігесом. Мав він проблеми і з Михайличенком, вже звільненим з посади головного тренера Динамо.