«Динамо» U-21 та «Динамо» U-19 вийшли з відпустки
Динамо Київ 1830 21 Липня, 16:10

У понеділок, 20-го липня, закінчилася відпустка для молодіжної команди «Динамо».

Колектив зібрався на базі і провів перше тренування. До цього футболісти пройшли традиційне планове медобстеження, а також разом з тренерським штабом і персоналом зробили тести на COVID-19. Отримавши усі негативні результати, команда у повному складі заїхала на базу і розпочала роботу. Детальніше про перші тренування розповів старший тренер «Динамо» U21 Юрій Мороз:

- Ми зібралися у понеділок, поспілкувалися, обговорили найближчі плани - що будемо працювати на базі в режимі одноразових (вранці) і дворазових (вранці і ввечері) тренувань. Заняття у нас різнобічні: наприклад, сьогодні вранці хлопці бігали, ввечері працюватимуть з м'ячами, а вчора була лише робота з м'ячами. Також буде і тренажерний зал, і робота над силою - усе в комплексі. Це направлено на поліпшення їх функціональних можливостей.

У цілому, у нас усе, як завжди, по ходу будемо вносити корективи, якщо знадобиться. Видно, що хлопці скучили за роботою, тренуються з бажанням, натхненням і азартом. Усі в хорошому фізичному стані, без зайвих кілограмів. Вважаю, повинно бути менше розмов, а більше діла - нехай хлопці через роботу доводять свою профпридатність.

Одночасно з нами вийшла з відпустки і юнацька команда, ми іноді тренуємося в один час, тільки на сусідніх полях. Що стосується кадрових питань, група футболістів, які не можуть грати за «Динамо» U19 за віком, автоматично переходить до нас. З приводу можливих кандидатів на перегляд, про це ще зарано говорити. Але селекція ведеться постійно, ми весь час обговорюємо кандидатури конкретних футболістів, тож усе в робочому процесі. Коли утвердиться тренерський штаб першої команди, ми ще разом усе обговоримо.

Також у нас заплановані контрольні гри, перша з них - 26 липня проти основної команди «Вереса» (Рівне).
Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100