Ігор Костюк розповів про підготовку «Динамо» U-19 до нового сезону
Динамо Київ 1876 21 Липня, 17:56

Старший тренер «Динамо» U19 Ігор Костюк в коментарі офіційному сайту «біло-синіх» розповів про перші тренування юнацької команди киян після відпустки і планах на підготовку до нового сезону.

- Команда вийшла з відпустки в понеділок, 20-го липня. До цього протягом двох днів хлопці проходили медобстеження і разом з тренерським штабом і персоналом зробили тести на COVID-19. У понеділок провели перше заняття. Будемо чергувати дворазові і одноразові тренування.

Спаринги плануємо проводити по суботах. Перший - зі змішаною командою U19 і U21 «Колоса». Кількість контрольних поєдинків буде залежати від того, коли стартує чемпіонат. Якщо раніше чемпіонат розпочнеться, то буде кілька ігор в тиждень, тому що у нас велика група нових гравців, залучені з академії. Нам потрібно більше часу, щоб знайти взаємодію, щоб хлопці розуміли наші вимоги і структуру гри. Є футболісти, яких ми б хотіли запросити з інших команд. Поки ведемо переговори і в умовах пандемії важко проводити перегляди. Всі хлопці з ентузіазмом взялися до роботи. Кожен хоче завоювати місце в стартовому складі. В команді є конкуренція.

В першу чергу ми повинні дізнатися, коли починається новий сезон, щоб розуміти, як нам готуватися. Є різна інформація з цього приводу. Поки немає ясності щодо формату чемпіонату і в зв'язку з цим або будемо форсувати підготовку або більш планомірно готуватимемося до сезону.

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100