Офіційно! Українські вболівальники повертаються на трибуни

Динамо Київ 22 Липня, 18:24 3335
Офіційно! Українські вболівальники повертаються на трибуни
Президент УАФ Андрій Павелко на своїй сторінці у Facebook анонсував повернення українських вболівальників на стадіони.

Отже, на матчі плей-оф УПЛ за путівку у другий кваліфікаційний раунд Ліги Європи, які відбудуться 25-го («Колос» гратиме з «Дніпром-1» на стадіоні ім. В. Лобановського) і 29-го липня («Олександрія» прийматиме «Маріуполь» на КСК «Ніка»), будуть допущені глядачі.

Щойно за підсумками нашої робочої зустрічі міністр охорони здоров’я Максим Степанов погодив допуск у тестовому режимі глядачів на матчі плей-оф УПЛ за путівку в другий кваліфікаційний раунд Ліги Європи, які відбудуться 25 і 29 липня! Як і обіцяв раніше, трибуни стадіонів, де відбуватимуться матчі, буде можливість заповнити на 25%.

Звичайно ж, окрім дотримання дистанції, глядачі, як і всі учасники поєдинків, будуть також зобов’язані дотримуватися й інших вимог карантинного режиму.

Рішення МОЗ – це ще одна надзвичайно важлива перемога українського футболу над COVID-19. У разі позитивного досвіду проведення цих матчів та за умов сприятливої епідемічної ситуації в серпні МОЗ розгляне можливість допуску на сектори стадіонів вже 50% глядачів від загальної кількості наявних місць на арені.

Повернення вболівальників на трибуни – пріоритетна ціль Української асоціації футболу в нинішніх непростих для всіх нас умовах.