Динамо Київ 23 Липня, 12:37 2720
Усі дебютанти «Динамо» сезону 2019/2020 | 19-27
Офіційний сайт київського «Динамо» розповідає про всіх дебютантів киян сезону-2019/2020.

Олександр Караваєв

Олександр Караваєв приєднався до «біло-синіх» із луганської «Зорі» 27 липня 2019 року. Дебют правого захисника відбувся в першому матчі сезону, у поєдинку за Суперкубок України проти донецького «Шахтаря», у якому кияни здобули перемогу з рахунком 2:1. На рахунку Олександра 37 матчів за «Динамо» в усіх турнірах, у яких відзначився 3 гольовими передачами.

Мохаммед Кадірі

Ганський півзахисник прибув у команду 3 червня 2019-го. Раніше виступав за тульський «Арсенал», віденську «Аустрію», ганський «Ашанті Голд». Мохаммед Кадірі дебютував за киян у поєдинку 2-го туру чемпіонату України проти ФК «Львів». Ганський півзахисник замінив на полі Віталія Буяльського на 73-й хвилині зустрічі. Усього Мохаммед провів за «Динамо» 16 матчів.

Жерсон Родрігес

Люксембуржський нападник став частиною київської команди 2 серпня 2019 року. За плечима Родрігеса досвід виступів у таких клубах, як «Мец», «Свіфт Експеранж», «Уніон 05», «Расинг Уніон», «Фола», «Телстар», «Шериф», «Джубіло Івата». Дебютував за «Динамо» в матчі проти бельгійського «Брюгге» (0:1), у якому вийшов після перерви на другий тайм замість Артема Бєсєдіна. За півроку в київському клубі Родрігес відіграв у 12 матчах і забив 2 голи. Взимку люксембуржець вирушив в оренду в турецький «Анкарагюджю», де в 11 іграх забив 6 м'ячів і зробив 2 результативні передачі.

Ібрагім Каргбо

3 грудня 2019 нападник приєднався до київської команди. Свій футбольний шлях розпочав у школі бельгійського «Беєрсхот», англійських академіях «Редінга» і «Кристал Пелас», грав у бельгійських «Роселар» і «Льєрс Кемензонен». 20-річний форвард сьєрра-леонского походження Ібрагім Каргбо вперше вийшов на поле в складі київського «Динамо», замінивши Франа Соля на 61-й хвилині в півфінальній зустрічі Кубка України «Минай» - «Динамо» з рахунком 2:0 на користь «біло-синіх». Усього провів за киян 2 матчі.

Беніто

21-річний нігерійський футболіст Олабіран Блессінг Муїва (Беніто) підписав контракт із київським «Динамо» 7 лютого 2020 року. Беніто має досвід виступів за збірну Нігерії U23. Раніше він грав за молдавський «Саксан», узбецький «Локомотив», білоруський «Луч» і російський «Тамбов». Дебют нігерійця відбувся в матчі 25-го туру чемпіонату України з «Олександрією». Беніто вийшов на заміну на 84-й хвилині замість Томаша Кендзьори. До цього півзахисник виступав за дубль «Динамо» в турнірі U21, де забив 2 м'ячі в 4-х матчах.

Олександр Сирота

Вихованець київського «Динамо» дебютував за першу команду «біло-синіх» у поєдинку 29 туру УПЛ проти «Шахтаря». Сирота вийшов у стартовому складі динамівців і віддав гольову передачу на Карлоса де Пену на 67-й хвилині. Сирота почав сезон у молодіжній команді «Динамо», за яку зіграв у 20 матчах і відзначився трьома забитими м'ячами. Усього за основну команду Олександр провів 3 матчі.