«Я вх**рив у «Динамо» півтора мільярда», – Суркіс зустрівся з обуреними ультрас киян

Динамо Київ 23 Липня, 22:03 53043
«Я вх**рив у «Динамо» півтора мільярда», – Суркіс зустрівся з обуреними ультрас киян
​Президент «Динамо» Ігор Суркіс мав гарячу розмову з вболівальниками київського клубу після призначення Мірчі Луческу головним тренером «біло-синіх».

«Ідіть працюйте в клубі, зараз влаштую вас на роботу. Давати поради з боку може кожен. Крім того, враховуйте можливості Ахметова і мої. Я в цей клуб вх**рив півтора мільярда, тягнув його з останніх сил. Покажіть людину, готову вкладати в Динамо гроші, і я поступлюся місцем.

Керувати за чужі гроші може кожен. Свої вкладіть. Дайте 30 млн доларів на рік і керуйте. Я буду збоку. Призначайте тренера і беріть, кого хочете.

Мені важко чимось апелювати, коли говорите, що Луческу говорив про нас щось неприємне. Але ми повинні розуміти, що поки нашим футболом керуватиме Павелко, можемо битися головою в стіну.

Схема проста: всі наші важливі матчі судило двоє арбітрів – Монзуль в полі і Романов як відеоасістент. Ви бачили, що вони творили?» – цитує Суркіса Glavcom.

Новий тренер Динамо викликав неоднозначну реакцію у футбольної України, адже у 2004-2016 роках Луческу очолював найпринциповішого суперника киян – донецький Шахтар.