«Динамо» буде краще без Суркісів, ніж з ними»: фанати киян підуть в опозицію до керівництва клубу через Луческу

Динамо Київ 25 Липня, 11:25 4991
«Динамо» буде краще без Суркісів, ніж з ними»: фанати киян підуть в опозицію до керівництва клубу через Луческу
Представник ультрас київського «Динамо» Декстер прокоментував зустріч з президентом «біло-синіх» Ігорем Суркісом і висловився щодо призначення головного тренера клубу Мірчі Луческу.


«Суркіс не дуже розуміє, в чому проблема. Він взагалі не розуміє, чому люди незадоволені. Він готовий проковтнути все, що Мірча Луческу говорив до цього. Схоже, що він не розглядав інших кандидатур.

Виглядає, що Ігор Михайлович вважає клуб своєю іграшкою. Вважає, що може грати з нею, як захоче, а всі люди, що ходять на стадіон, просто спостерігачі. Прикро, що так, але, схоже, саме це він мав на увазі.

Ми не залишимо це просто так. Вчора дзвонили люди з усієї України і не тільки України. Кажуть, що у них всередині все обірвалося, вони не знають, як далі вболівати за цей клуб при такому головному тренері. Потрібно розуміти, що проблема не в тренері, а в людях, які його призначили. Думаю, акції будуть спрямовані саме на те, що «Динамо» буде краще без Суркісів, ніж з ними. Дуже багато людей не хочуть підтримувати клуб на чолі з Луческу.

У нас шок. Ми до кінця вірили, що це якийсь тролінг, жарт, невдалий пранк», – цитує Декстера на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook спільнота Druzi Dynamo.