«Динамо» U-19 розгромило «Колос» U-19

Футбол України 25 Липня, 12:50 2851
«Динамо» U-19 розгромило «Колос» U-19 | 19-27 Фото: ФК Динамо
У суботу, 25 липня, команда «Динамо» U19 провела перший контрольний матч у рамках підготовки до нового сезону.

Суперником підопічних Ігоря Костюка став «Колос» із Ковалівки, який виставив проти динамівців об’єднану команду з гравців команд U19 та U21.

Поєдинок пройшов за повного домінування динамівців, у складі яких виступали багато випускників Академії. Уже на 8-й хвилині Скрипник потужним ударом із лінії штрафного майданчика відкрив рахунок, а подвоїти перевагу «біло-синім» вдалося на 29-й хвилині, коли Велетень замкнув на дальній стійці точний навіс від Блізніченка.

Ковалівці скоротили відставання в рахунку, коли Мащенко порушив правила у власному штрафному майданчику, а Трубніков переграв Ігнатенка з 11-метрової позначки, але на перерву команди все одно пішли за переваги киян у два м’ячі – дубль оформив Велетень, який вдало замкнув простріл Назара Волошина з лівого флангу.

Перед другим таймом склад «Динамо» оновився, тренерський штаб надав ігрову практику всім гравцям, які перебувають у тренувальному процесі. Один із тих, хто з’явився на полі після перерви, і довів рахунок до розгромного. Нападник Попов за десять хвилин оформив дубль – спочатку Кирило заробив та реалізував пенальті, а згодом із близької відстані переправив м’яча у ворота після прострілу Рязанцева.

Міг Попов оформити й хет-трик, і навіть відправив м’яча у ворота, але арбітр взяття воріт скасував, зафіксувавши у нападника офсайд. У підсумку, рахунок більше не змінювався. 5:1 – «Динамо» (U19) з перемоги починає серію контрольних матчів у рамках тренувального збору.

Контрольний матч

«Динамо» U19 – «Колос» U19 – 5:1

«Динамо» U19 (перший тайм): Ігнатенко, Опанасенко, Боль, Дячук, Мащенко, Яцик, Жозе Рибейру, Скрипник, Велетень, Блізніченко, Н.Волошин.

«Динамо» U19 (другий тайм): Фастов, Голоколосов, Дячук (Філатов, 59), Боль (Базилєєв, 65), Мащенко (Хацкевич, 65), Вуанту, Урсолов, Яцик (Хрипчук, 59), Н.Малиш, Рязанцев, Попов.

Голи: Скрипник (8), Велетень (29, 45+1), Попов (49, з пенальті, 58) – Трубніков (39, з пенальті).