Ігор Костюк: «Склад «Динамо» U-19 оновився, практично, на 90%

Футбол України 25 Липня, 16:32 2930
Ігор Костюк: «Склад «Динамо» U-19 оновився, практично, на 90%
​Старший тренер «Динамо» U19 Ігор Костюк в коментарі офіційному сайту «біло-синіх» - про контрольний поєдинок з «Колосом» U19 і підготовку до нового сезону.

- Звичайно, приємно, що виграли і що хлопці деякі моменти вже розуміють і виконують. Оновився склад практично на 90%. Прийшли футболісти з академії 2003 року народження. Зрозуміло, що після такої тривалої перерви функціонально ми не готові, тільки з понеділка працюємо. Бракує навіть на 45 хвилин хлопців, під навантаженнями знаходиться команда. Головне, щоб у них було розуміння тактики, яку ми пропонуємо, дотримувалися структури. Важливим є те бажання і розуміння на полі, які вони проявляють.

Працювати потрібно ще над фізичними кондиціями і тактичним мисленням, щоб розуміли те, що ми від них вимагаємо. Багато нових хлопців, і не всі розуміють швидких переходів, елементів пресингу. Будемо цьому більше приділяти увагу, так як через місяць вже починається чемпіонат.

Що стосується новачків з академії, у них бажання працювати є, але фізично поки не готові і тактичного розуміння поки на 30%. За час відпустки команду покинули Маленков і Гук. У понеділок будуть ще кадрові зміни.