Букмекери оцінили ймовірність трансферу колишнього гравця «Шахтаря» в «Динамо»

Динамо Київ 25 Липня, 21:09 14078
Букмекери оцінили ймовірність трансферу колишнього гравця «Шахтаря» в «Динамо»
Аналітики пропонують ставку на перебіг подій, за яким новоспечений головний тренер «Динамо» Мірча Луческу виявить бажання знову попрацювати з кимось із футболістів, яких він тренував у донецькому «Шахтарі».

Хоча про перші кадрові рішення румуна на тренерському містку киян ще нічого невідомо, проте фахівці Favbet вирішили зіграти на випередження, і у 67% ймовірності (коефіцієнт 1.50) оцінили сценарій, за яким 74-річний фахівець цьогоріч зажадає запросити когось із колишніх гравців «Шахтаря» (або одразу кількох) у «Динамо», а той погодиться одягти футболку столичного клубу.

Українські вболівальники добре пам’ятають, що саме за часів Мірчі Луческу «Гірники» почали активно використовувати латиноамериканський ринок для підсилення команди. Натомість у таборі «Біло-синіх» футболісти з того регіону зазвичай не уживалися, тому буде дуже цікаво подивитися, яку трансферну стратегію обере румунський фахівець під час роботи у Києві.

Не виключено, що він залучить одразу кількох ексгравців «Шахтаря», які не тільки добре знають український футбол, але й мають уявлення про методи роботи «Містера».