Русол припустив, чого забракло «Ліверпулю» для підписання Коноплянки

Футбол України 25 Липня, 21:52 1955
Русол припустив, чого забракло «Ліверпулю» для підписання Коноплянки
Колишній захисник збірної України та екс-менеджер «Дніпра» Андрій Русол пригадав зірваний трансфер Євгена Коноплянки в англійський «Ліверпуль».

Як відомо, у 2014 році тодішній лідер Дніпра був за крок від переходу в Ліверпуль, але трансфер зірвався буквально в останній момент через тяганину з документами.

«Дніпро міг продати Коноплянку за хороші гроші на початку того сезону, коли вийшов у фінал Ліги Європи (2014/15 – прим. «Футбол 24»). Якби його продали, чи вийшла би команда без нього у фінал? У той момент все робилося для того, щоб була сильна команда. Так, він через рік пішов безкоштовно, але якщо вникнути в суть питання, ми б без нього так далеко у єврокубках не пройшли. Це моя думка. Десь втратили гроші, але отримали якісний футбол.

У перемовинах Дніпра з Ліверпулем були певні нюанси. Скажу так – якби Ліверпуль приїхав на день-два раніше закривати трансфер – швидше за все, Євген перейшов би туди. Вони хотіли все зробити дуже швидко: приїхали – підписали папери – поїхали», – розповів Русол в ефірі Вацко Live.