Молодіжка «Динамо» програла «Вересу» в товариському матчі

Футбол України 26 Липня, 19:42 1368
Молодіжка «Динамо» програла «Вересу» в товариському матчі | 19-27 Фото: ФК Динамо
Рівненський клуб проводить спаринги перед плей-офф за вихід у Першу лігу.

У неділю, 26 липня, відбувся контрольний матч між «Динамо» U-21 і «Вересом». Кияни поступилися з рахунком 0:1.

Гра пройшла на навчально-тренувальній базі «Динамо» під Києвом. Єдиний гол після кутового забив Михайло Шестаков в середині першого тайму.
Молодіжка киян готується до наступного сезону, а «Верес» проводить спаринги перед плей-оф за вихід у Першу лігу.

Товариський матч

26 липня, УТБ «Динамо»

«Динамо» U-21 – «Верес» – 0:1.

Гол: Шестаков, 24.

«Динамо» U-21: Моргун, Скорко, Біловар, Забарний, Вівчаренко, Михайленко, В.Волошин, Надольський, В.Мащенко, Шулянський, Ісаєнко.

У другому таймі на заміну вийшли: Тугай, Бодня, Сухоручко, Кузик, Єфименко, Беніто, Бражко.

«Верес»: Бабійчук, Пінчук, Зубков, Ховбоша, Євдокимов, Дударенко, Данилюк, Дахнівський, Кучеров, Шестаков.