Віктор Скрипник: «А потім журналісти скажуть — а якого... ви побігли?»

Футбол України 26 Липня, 22:48 2915
Віктор Скрипник: «А потім журналісти скажуть — а якого... ви побігли?»
Головний тренер «Зорі» Віктор Скрипник підбив підсумки минулого сезону УПЛ, де луганський клуб завоював бронзові медалі.

«Третє місце — це була генеральна мета. Воно дає право на пряме попадання в єврокубки. Я вважаю, що це наше заслужене місце.

У матчі з «Десною» ми програвали, зрівняли рахунок, нас рахунок влаштовував. Побігти вперед, пропустити на останній секунді і залишитися четвертим? А потім журналісти скажуть — а якого... ви побігли? Якби ми вели, або «Десні» не потрібна була б перемога, або нам потрібна була тільки перемога... Так, «Динамо» програло, хоча ніхто в таке не вірив. Але нас рахунок влаштовував.

«Зоря» награла на третє місце. Ми мотали нерви нашим суперникам увесь сезон. Ми грали з великою ротацією. Я змушую футболістів не по рейках грати. Мені легко працювати з моїми футболістами.

Кожен клуб виходить зі своїх можливостей. Ми запрошували гравців взимку. І тоді було озвучено — скільки гравців прийшло, стільки і пішло. Всі знають, як клуб заробляє гроші. Ми не можемо собі дозволити 35 осіб або 30. Пауза з пандемією нікому не пішла на користь. Ми не забуваємо про наших молодих хлопців. У нас дуже хороша молодь», — зазначив Скрипник в ефірі програми «Профутбол».