Буде аналізувати. У штаб «Динамо» увійде загадковий італієць. Хто він?
Динамо Київ 2734 28 Липня, 21:27

Дієго Лонго раніше тривалий час працював з Резваном Луческу, сином Мірчі.

Одним з асистентів Мірчі Луческу в київському «Динамо» повинен стати італієць Дієго Лонго. За наявними даними, італієць прибуде до Києва 29 липня.

Як уже повідомлялося, Мірча Луческу сформував свій тренерський штаб, до якого також увійдуть Еміл Карас, Огнен Вукоєвич, Олег Гусєв і тренер воротарів Михайло Михайлов.

Італієць Дієго Лонго раніше працював асистентом у Резвана Луческу, сина Мірчі Луческу. Лонго почав співпрацю з Резваном в «Рапіді» з Бухареста, а потім вони працювали разом у багатьох інших командах, включаючи грецький ПАОК і збірної Румунії.

Дієго Лонго народився 29 січня 1976 року, закінчив коледж в Генуї і після цього навчався в університетах Флоренції і Ліона, вивчаючи предмети, пов'язані зі спортом, тренерською діяльністю, фізіологією, анатомією і запобіганням травм.

У перші роки професійної кар'єри тренував в академіях різних італійських команд, перш ніж перейти до тренерського штабу «Понтесімо», а звідти – в бухарестський «Рапід». Там він вперше зустрівся з Резваном Луческу і з тих пір їде за румунським фахівцем в усі команди в якості його асистента, займаючись аналізом суперника, розбором матчів і фізичною підготовкою.

Дієго Лонго відвідував семінари з аналізу відеоматеріалу, а також отримував ліцензії УЄФА, дійшовши до категорії UEFA Pro.

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100