«Динамо» U-21 розгромило однолітків з «Колоса»

Збірна України 29 Липня, 14:04 2490
«Динамо» U-21 розгромило однолітків з «Колоса» | 19-27 Фото: На фото Ярослав Надольськи, 1927.kiev.ua
У середу, 29-го липня, молодіжна команда «Динамо» провела свій другий контрольний поєдинок у рамках підготовки до нового сезону.

Нагадаємо, минулої неділі підопічні Юрія Мороза поступилися «Вересу» (Рівне) з мінімальним рахунком 0:1.

Цього разу суперником «біло-синіх» став молодіжний склад «Колоса» (Ковалівка). Поєдинок проходив на стадіоні «Динамо» ім. В. Лобановського та завершився перемогою киян із впевненим рахунком 3:0.

Незважаючи на денний час початку матчу та спеку, динамівці на правах господарів із перших хвилин захопили ініціативу. Хороші можливості для взяття воріт були у Вікентія Волошина, Беніто та Михайленка. Досить небезпечні стандарти виконував Шулянський. Але хоча наші гравці і багато рухалися, у завершальній стадії атак не вистачало вирішального пасу чи влучного удару.

У гостей слід відзначити активних Мамаду, Мораренка, Альваро, а також Сінько та Коваля на вістрі атаки. Вони створили достатньо проблем динамівцям та змусили їх добре попрацювати у захисті.

Та до перерви саме наша команда повела у рахунку. Беніто увірвався до штрафного майданчика, обігрався із партнером, отримав пас у відповідь та приблизно із правого кута воротарського майданчика відправив м’яч у ближній кут воріт, вивівши свою команду уперед.

Одразу ковалівці ледь не зрівняли рахунок після штрафного удару у площину воріт, але наш воротар Тугай зміг зреагувати та парирував цей «постріл». Мали гості ще кілька непоганих нагод відзначитися, але у захисті кияни діяли злагоджено та надійно.

А за кілька секунд до свистка на перерву другий м’яч у ворота суперника забив Надольський. Беніто продемонстрував свою техніку поблизу воріт Денеги, віддав передачу праворуч на Скорка, Данило у падінні прострілив у центр, де Надольський із лінії воротарського майданчика «розстріляв» ворота «Колоса».

Одразу після цього команди пішли на перерву.

У другому таймі тренери обох команд провели багато замін, бажаючи задіяти у грі усіх гравців, що є у їхньому розпорядженні. Також по ходу тайму мали місце зворотні заміни.

Слід відзначити, що ледь не довів рахунок до великого Ісаєнко, який завдавав удару із лінії штрафного майданчика, але воротар впорався. А незабаром Сухоручко, вийшовши один на один із воротарем, не зміг правильно розпорядитися м’ячем та використати перспективний момент. Також хорошу спробу записав на свій рахунок Надольський, але пробити головою прицільно у нього не вийшло. У наступному епізоді Ярослав вже загрожував воротам суперника із меж штрафного майданчика, але трохи забракло влучності.

У відповідь Моргуну довелося рятувати свою команду після удару впритул у виконанні гравця «Колоса», щоправда, той перебував в офсайді. У час, що залишився до фінального свистка варто відзначити ще один гол активного Надольського: Ісаєнко зліва віддав пас до штрафного майданчика на Сухоручка, Данило ще далі під удар Надольському, і Ярослав метрів з 12 спрямував м’яч у сітку, встановивши остаточний рахунок.

Контрольний матч

«Динамо» U21 - «Колос»U21 – 3:0 (2:0)

«Динамо» U21: Тугай, Біловар (гравець на перегляді, 32), Забарний, Вівчаренко, Скорко, Михайленко, В. Волошин, Надольський, Беніто, Шулянський, Каргбо.

На заміну у другому таймі також виходили: Моргун, Ісаєнко, Сухоручко, Мащенко Ярош, Кузик, Бодня, Єфіменко.

«Колос» U21 (стартовий склад): Денега, Литвинов, Новак, Марчук, Малакі, Альваро, Мораренко, Сорокін, Мамаду, Сінько, Коваль.

Голи: Беніто (35), Надольський (45, 87).