Іван Гецко: «Луческу має право спробувати в Києві»

Динамо Київ 29 Липня, 20:47 1999
Іван Гецко: «Луческу має право спробувати в Києві»
​Колишній нападаючий збірної України Іван Гецко прокоментував призначення Мірчі Луческу головним тренером «Динамо» і оцінив перспективи роботи румунського фахівця в київському клубі.

«При всій повазі до Містера Луческу, вік у нього пристойний. Але людина наостанок хоче все-таки грюкнути дверима. Луческу працював в «Шахтарі». Але мало хто знає, як він йшов звідти, з яким скандалом. Я не виключаю такий варіант, що у нього залишилася незадоволеність. І ми знаємо, що він неодноразово звертався в «Шахтар», щоб повернутися. Але дорога до «гірників» для нього закрита.

Непередбачуване рішення румуна прийняти «Динамо» шокувало громадськість. Все-таки він 12 років пропрацював в «Шахтарі». Мірча тоді не дуже добре висловлювався про київське «Динамо», коли була війна, коли була заруба і дербі. Але тоді це було нормально, ніхто не міг уявити, що пройде стільки років і Луческу захоче очолити найлютішого ворога і захоче комусь щось довести.

Я не думаю, що у нього щось вийде в Києві, але спробувати він хоче. Має на це право. Мірча - людина амбітна. Може, він комусь хоче довести і собі в тому числі. Але поки важко повірити, що він щось змінить в «Динамо». На тих умовах, на яких буде працювати Луческу, не думаю, що «Динамо» йому зможе надати таку можливість саме у фінансовому аспекті. Запити, які є у Луческу, Київ просто не потягне», - сказав Гецко.