«Динамо» U19 з хокейним рахунком переграло КДЮСШ «Чемпіон»

Футбол України 1 Серпня, 14:00 2472
 «Динамо» U19 з хокейним рахунком переграло КДЮСШ «Чемпіон»  | 19-27 Фото: ФК Динамо Київ
​Юнацька команда «Динамо» провела черговий контрольний матч у рамках підготовки до нового сезону.

Після перемог над однолітками з ковалівського «Колосу» (5:1) та представником Київської області «Денгофф» (4:2) підопічні Ігоря Костюка зустрічалися з командою КДЮСШ «Чемпіон», що бере участь у чемпіонаті Києва.

Уже в дебюті зустрічі динамівці забезпечили собі комфортну перевагу. Ледь не в першій атаці Ванат заробив пенальті, будучи збитим у штрафному майданчику, й сам же його впевнено реалізував, а трохи згодом Бражко ударом здалеку подвоїв рахунок.

Напевно, два швидких м’ячі заспокійливо подіяли на «біло-синіх», і вони дозволили супернику не лише скоротити відставання, але й зрівняти рахунок. Спочатку точним ударом завершилася комбінація, розіграна у стіночку, а потім гравець «Чемпіона» вдало зорієнтувався у штрафному майданчику після заблокованого удару свого партнера.

Другий тайм розпочався для динамівців аналогічно першому – з призначення пенальті у ворота суперника. Щоправда, цього разу Ісадченку не вдалося реалізувати 11-метровий – Микита пробив із позначки в руки воротарю. Але «біло-синім» усе ж вдалося схилити шальки терезів на свою користь. Назар Волошин узяв ініціативу на себе, увійшов до штрафного майданчика та пробив точно в дальній кут, а Яцик після класного пасу Попова увігнав м’яча під поперечину.

Під кінець гри динамівці й узагалі довели справу до розгрому, забивши ще чотири рази за останні десять хвилин. Після прориву Ісадченка та пасу п’яткою Попова м’яч дістався до Волошина, й Назар точно пробив повз воротаря. Далі ледь не в наступній атаці уже забив сам Кирило, скориставшись із пасу Урсолова на хід. А вже в компенсований час спочатку Назар Волошин оформив хет-трик, а за кілька хвилин Попов реалізував ще один пенальті в матчі.

Контрольний матч

«Динамо» U19 – КДЮСШ «Чемпіон» – 8:2

«Динамо» U19: Фастов, Опанасенко, Філатов, Боль, Д.Мащенко, Бражко, Вуанту, Яцик, Велетень, Блізніченко, Ванат.

На заміну виходили: Ігнатенко, Урсолов, Ісадченко, Хрипчук, Н.Волошин, Скрипник, Базилєєв, Н.Малиш, К.Попов.

Голи: Ванат (2, з пенальті), Бражко (6), Н.Волошин (50, 85, 90+1), Яцик (64), К.Попов (86, 90+3, з пенальті) – (13), (21).