Домашній збір «Динамо»: третій тренувальний день

Динамо Київ 1 Серпня, 22:58 4891
Домашній збір «Динамо»: третій тренувальний день Фото: ФК Динамо Київ
​Київське «Динамо» провело третій тренувальний день після виходу гравців з відпустки.

І якщо перші два були втягуючими, то починаючи з суботи у розкладі роботи «біло-синіх» по два тренування в день.

З сьогоднішнього для гравців, можна сказати, почалися передсезонні збори. Вранці 1 серпня команда зібралася на базі й проведе тут найближчі дві ночі. 1 і 2 серпня динамівці проведуть по два тренування, у понеділок вранці – ще одне, а ввечері – тренувальний матч-двосторонку. Відпочивши дома, вже на наступний день, 4 серпня, «біло-сині» знову зберуться на базі.

Літня передсезонна підготовка цього року буде виглядати не зовсім звично. Замість альпійського високогір'я динамівці тренуватимуться на клубній базі в Конча-Заспі. До слова, в перший день серпня певна схожість з австрійськими зборами все ж проглядалася – у розпал вечірнього тренування погода дуже швидко змінилася і почалася злива, настільки сильна, які і під час зборів у Альпах бували нечасто. На щастя, на полях клубної динамівської бази відмінний дренаж, який дозволив продовжити роботу навіть незважаючи на такі майже екстремальні умови.

Перед ранковою сесією привітання з днем народження приймав масажист команди Сергій Кравченко, якому футболісти влаштували традиційний «коридор іменинника».

А за вечірнім тренуванням на власні очі спостерігали Ігор і Григорій Суркіси, які також поспілкувалися з Мірчею Луческу.

Тим часом, у складі першої команди з'явилося ще кілька гравців, які минулий сезон провели в оренді. Повернулися до розташування «Динамо» Сергій Булеца і Владислав Супряга, які виступали за «Дніпро-1», Роман Вантух, який у минулому сезоні пограв в «Олімпіку» й «Олександрії», а також Жерсон Родрігес, у якого закінчився термін оренди в «Анкарагюджю».

Щоправда, Супряга і Родрігес поки займалися окремо з тренером з фізпідготовки. Однак і без них, а також травмованих у загальній групі тренувалося три десятка гравців.

Вечірній сесії передувало майже годинне теоретичне заняття, яких, до слова, у розкладі роботи команди Луческу в перші дні чимало.

Вечірня сесія була повністю присвячена роботі з м'ячем, відпрацюванню ігрових аспектів. Після розминки польові гравці були поділені групи, які на відведеній ділянці поля відпрацьовували контроль м'яча і колективний пресинг. Потім робота продовжилася вже із залученням воріт і участю голкіперів.

Також команда попрацювала над індивідуальними та командними діями в обороні й атаці. Гравці групи атаки вибігали на ворота один в один з захисниками, а завершилося заняття двосторонкою на маленькому клаптику поля.

Промокнувши до нитки в середині тренування, до його завершення тренувальні футболки на гравцях встигли висохнути після дощу, але знову промокнути вже від поту. Передсезонна робота «Динамо» набирає обертів.