Сьомін відреагував на резонансні слова Суркіса на свою адресу

Динамо Київ 3 Серпня, 10:37 4918
Сьомін відреагував на резонансні слова Суркіса на свою адресу
Колишній тренер «Динамо» Юрій Сьомін прокоментував скандальне висловлення президента київського клубу Ігоря Суркіса на свою адресу.

Президент Динамо Ігор Суркіс несподівано розкритикував Юрія Сьоміна через його відхід з київського клубу:

«Останні роки ми не потрапляємо в Лігу чемпіонів. Зміна поколінь. І ось вільний Мірча Луческу. Тренер з іменем, який досягав з нашим основним противником дуже хороших результатів. Мені вдається його запросити. Він буде, напевно, просити якісь підсилення, трансфери. Супер, що так пощастило. Людина знає чемпіонат зсередини, знає, як протистояти цим командам.

А прийде іноземний тренер і скаже: «Так, питань немає. Я в новій країні. Мені треба все тут вивчити, зрозуміти, подивитися». Чому у Сьоміна відразу вийшло? Тому що він в цьому середовищі працював. Немає значення, він працював в Росії або тут. Він знає це середовище дуже добре. Наш чемпіонат. Вважаю, що Сьомін зробив ідеальну роботу в Динамо.

Просто якби він не виявився таким, я би сказав, тюхтієм, який побіг за своїми акціями в Локомотив, може, він би і до цього дня працював в Динамо. Ось він побіг, другий раз увійшов в цю річку, але вже ставлення до нього було інше, навіть у вболівальників», – поділився Суркіс в ефірі телеканалу 112.

Юрій Сьомін прокоментував висловлення Ігоря Суркіса:

«Я дуже поважаю Суркіса. Переходячи з Динамо в Локомотив, я просто повертався додому. На той момент на всі мої московські питання він сказав, що все вирішить. Не бачу ніяких образ на свою адресу», – поділився Сьомін у коментарі Sport24.

Зазначимо, що російський тренер очолював Динамо з 2008-го по 2009-й і з 2010-го по 2012-й роки. У сезоні 2008/09 здобув з «біло-синіми» золоті медалі чемпіонату України.