Вербич - найкращий гравець УПЛ в липні, Костишин - найкращий тренер

Футбол України 3 Серпня, 14:30 577
Вербич -  найкращий гравець УПЛ в липні, Костишин - найкращий тренер
На офіційному сайті Української Прем’єр-Ліги завершилося голосування за найкращого гравця минулого місяця Favbet Ліги.

Серед 12 номінантів на це звання було двоє динамівців - Віктор Циганков (найкращий гравець 31-го туру) та Беньямін Вербич, котрий був включений до переліку за рішенням експерної ради, як гравець, що відзначався стабільністю впродовж липневих турів і заслужив право взяти участь у голосуванні.

Голосування завершилося сьогодні вдень та принесло перемогу представнику нашої команди - Беньяміну Вербичу! Словенський легіонер «Динамо» набрав 26% голосів уболівальників, на 3% випередивши представника «Десни» Дениса Фаворова. У липні Вербич взяв участь у чотирьох матчах «Динамо», відзначившись чотирма голами.

Віктор Циганков увійшов до трійки найкращих, набравши 16% голосів. Усього у голосуванні на сайті УПЛ взяло участь близько 2 тисяч прихильників футболу.

Вітаємо Беньяміна та бажаємо якнайшвидшого повернення до тренувального процесу! Нагадаємо, що зараз вінгер проходить реабілітацію після успішної операції на пахових кільцях.

У голосуванні за топ-наставника брали участь переможці номінації «Найкращий тренер туру» (у липні: 29 тур — Олександра Рябоконь («Десна»), 30 тур — Віктор Скрипник («Зоря»), 31 тур — Олексій Михайличенко («Динамо»), 32 тур — Руслан Костишин («Колос»).

Найкращий наставник:

Руслан Костишин — 52 % голосів,

Олександр Рябоконь — 22 %,

Віктор Скрипник — 21 % голосів,

Олексій Михайличенко — 5 %.