ФК «Метал» на 90% буде складатися з менеджменту «Металіста», клуб переглядає новачків з Аргентини і Бразилії

Футбол України 9 Серпня, 13:08 3812
ФК «Метал» на 90% буде складатися з менеджменту «Металіста», клуб переглядає новачків з Аргентини і Бразилії
Журналіст Роман Бебех у своєму телеграм-каналі «Бомбардир» розповів про проект ФК «Метал».

«Керувати проектом буде Євген Красніков. ФК Метал на 90 відсотків складатиметься з менеджменту старого-доброго Металіста, який став срібним призером УПЛ та запалював у єврокубках.

Перед новим клубом будуть стояти максимальні цілі, але на першому етапі їх не будуть озвучувати в голос. Метал буде робити велику ставку на відкритість в плані роботи з вболівальниками та медіа. Особливий акцент на розвиток власної дитячої академії (працювати з дітьми не лише з Харкова, але й області). У планах створити одну з найкращих дитячих академії країни. В ній буде тренуватись приблизно 1 000 дітей.

Головний тренер ФК Метал – Олександр Кучер. Він починав кар’єру гравця саме в Харкові і дійшов до рівня Ліги чемпіонів та національної збірної. В тренерський штаб увійде екс-голкіпер збірної України Андрій Дикань (працюватиме з голкіперами).

ФК Метал планує з нового сезону почати в другій лізі. І вже веде переговори з деякими гравцями УПЛ. Регламент другої ліги дозволяє лише одного футболіста – легіонера у заявці на гру. Вже зараз селекція переглядає потенційних новачків навіть в Аргентині та Бразилії. Скоріш за все це буде футболіст у групу атаки.

Дуже радий, що в Україні виникне ще один амбітний проект. Тільки в конкуренції буде прогрес нашого футболу».