Сергій Булеца: «Буду боротися, щоб залишитися в «Динамо»

Футбол України 9 Серпня, 22:24 1365
Сергій Булеца: «Буду боротися, щоб залишитися в «Динамо»
Півзахисник «Динамо» Сергій Булеца, який повернувся до розташування команди після року оренди в «Дніпрі-1», поділився з офіційним сайтом «біло-синіх» своїми враженнями від тренувань під керівництвом Мірчі Луческу та розповів про головну мету на найближче майбутнє.

- Сергію, ти повернувся до «Динамо», тренуєшся зі старими партнерами та друзями. Які відчуття після першого тижня збору?

- Зараз у команди новий тренер, змінилися і тренування. Усіх хлопців, в принципі, знаю, тому тренувальний процес проходить у позитивних емоціях.

- Інтенсивність тренувань і гра з м'ячем, які пропонує Мірча Луческу, відрізняються від занять у інших тренерів, із якими ти працював?

- Звісно. Тут все швидше, інтенсивніше. На тренуваннях граємо тільки в два дотики. Відпрацьовуємо цей момент, щоб грати так само і в матчах, не втрачати м'яч у простих ситуаціях.

- «Динамо» вже провело двосторонку та контрольну гру з «Вересом». Наскільки сформовані ігрові зв'язки та в чому потрібно додавати?

- Ми працюємо тільки перший тиждень. Думаю, для першого тижня ми нормально зіграли, не втрачали м'яч у простих ситуаціях. Постійно напрацьовуємо це на тренуваннях - виходить і в грі.

- Як проходить спілкування з тренерським штабом? Зараз практично щодня проводяться теоретичні заняття...

- Так, нас збирають на теорію, спілкуємося. Тренер вказує нам на помилки, пояснює, як краще діяти на полі. На тренуваннях теж підказує, як ми повинні грати на своїх позиціях.

- Які цілі ставиш перед собою на цей збір і на майбутній сезон?

- Звичайно, хочеться залишитися в Києві. «Динамо» є «Динамо». А там - подивимося. На мою позицію претендують 4-5 гравців, але я буду боротися.