«Динамо» зазнало першої поразки при Луческу - кривдником стала «Десна»

Динамо Київ 11 Серпня, 19:57 4132
«Динамо» зазнало першої поразки при Луческу - кривдником стала «Десна» | 19-27
Кияни у контрольному матчі на власній базі у Кончі-Заспі поступились «Десні» - 1:2.

Сьогоднішній вечірній спаринг, якому передувало полегшене тренування вранці, пройшов за комфортної температури та на вологому після короткочасного, але рясного дощу полі.

Суперники розпочали гру на великих швидкостях і зберігали високу інтенсивність протягом усього першого тайму. На початку матчу динамівці заробили штрафний на правому фланзі, який виконав Лєднєв. Чернігівці відбилися, а згодом відповіли ударом по воротах “Динамо” від Калитвинцева - м’яч пролетів низом і опинився в руках у Георгія Бущана. Пізніше нашому голкіперу довелося реагувати вже на вихід на ворота Картушова.

У свою чергу, першу гостроту біля воріт “Десни” створив Георгій Цитаїшвілі, після удару якого м’яч пролетів поруч зі штангою.

На екваторі першої половини зустрічі гості почали все частіше турбувати захист “Динамо” та зуміли повести в рахунку. На 32-й хвилині Картушов завершив свій прохід по лівому флангу навісом до штрафного, де м’яч опинився у Філіппова, який розстріляв ворота Бущана з близької відстані.

Після пропущеного голу динамівці більше тримали м’яч під своїм контролем і йшли в атаку, однак надійні дії оборони суперників не дозволили нашій команді створити небезпеку біля воріт Паста.

У перерві Мірча Луческу провів чотири заміни у складі “Динамо”: місце в воротах замість Бущана зайняв Бойко, Забарний з’явився замість Тимчика, Дуелунд замінив Булецу, а Шапаренко - Цитаїшвілі. При цьому Кендзьора перейшов на звичну позицію правого захисника, а Лєднєв, який у першому таймі грав під форвардом, змістився на правий фланг півзахисту.

У другому таймі команди продовжували діяти на зустрічних курсах, не зменшуючи обертів. Не заважав цьому і дощ, який знову спустився на базу “Динамо”.

Незважаючи на те, що м’яч більше знаходився під контролем киян, гостріше виглядати у завершальній фазі атак вдавалося нашим суперникам. На 49-й хвилині Мостовий завдав потужного удару зліва - м’яч прямував під поперечину, однак Бойко зумів дотягнутися та вибити сферу. Трохи пізніше реакцію нашого голкіпера перевірив Калитвинцев - Денис перевів м’яч на кутовий після удару низом від екс-динамівця.

На 69-й хвилині “Динамо” заробило шанс зрівняти рахунок - арбітр призначив пенальті за фол Імерекова у власному штрафному. Однак Циганков, який з’явився на полі за 10 хвилин до цього моменту, не зумів переграти воротаря “Десни” Литовку, пробивши низом по центру.

Проте Віктор не пішов сьогодні з поля без забитого м’яча, який, до того ж, вийшов дуже ефектним. Змістившись із правого флангу в центр і обігравшись із Буяльським, Циганков вийшов проти Литовки та бездоганно пробив у нижній кут - 1:1.

Щоправда, вже в наступній атаці наші суперники знову вийшли вперед - атака по лівому флангу завершилася прострілом Мудрика та влучним ударом Шевцова з центру штрафного.

Останні хвилини матчу динамівці провели на половині поля “Десни”. Найнебезпечніший момент у фінальному штурмі воріт Литовки записав на свій рахунок Шапаренко. Його удар метрів із 20-ти в лівий нижній кут у стрибку витягнув голкіпер.

1:2 - “Динамо” поступається “Десні” у другому контрольному матчі передсезонних зборів.

Контрольний матч

“Динамо” (Київ) - “Десна” (Чернігів) - 1:2 (0:1)

“Динамо” (1 тайм): Бущан - Тимчик, Кендзьора, Сирота, Караваєв - Сидорчук, Буяльський, Цитаїшвілі, Лєднєв, Булеца - Супряга.

(2 тайм): Бойко - Кендзьора, Забарний, Сирота, Караваєв (Вівчаренко, 65) - Сидорчук (Андрієвський, 75), Буяльський (де Пена, 81), Шапаренко, Лєднєв (Циганков, 58), Дуелунд - Супряга (Соль, 67).

“Десна” (стартовий склад): Паст - Конопля, Імереков, Тамм, Западня - Домбровський, Огіря, Калітвінцев, Картушов - Будківський, Філіппов.

Голи: Циганков (80) - Філіппов (32), Шевцов (82).

Попередження: Тамм (41), Мостовий (84).