Футбол України 11 Серпня, 20:37 1578
«Зоря» – СК «Дніпро-1»: вольова перемога дніпрян у товариському матчі з п'ятьма голами | 19-27
Луганська «Зоря» та СК «Дніпро-1» провели товариський матч в рамках підготовки до нового сезону УПЛ.

Товариський матч 11 серпня 2020 року

Зоря – СК Дніпро-1 – 2:3

Голи: Кочергін, 6, Юрченко, 57 (пен) – Довбик, 41, Батагов, 75, Ярмолюк, 79

Зоря почала матч дуже жваво і вже на шостій хвилині атака луганців завершилась точним ударом Кочергіна – воротар дніпрян був безсилий. «Мужики» мали ще декілька гострих моментів, проте дніпровський клуб на 41-й хвилині відновив паритет завдяки потужному удару Довбика – 1:1.

Вже по перерві гра стала ще яскравішою. На 56-й хвилині Луньов заробив пенальті, який впевнено виконав Юрченко. СК Дніпро-1 згуртувався після пропущеного м'яча і розпочав навалу на ворота луганців. За 15 хвилин до кінця Батагов забив після подачі в штрафний. На 79-й хвилині Ярмолюк точним ударом вивів дніпрян уперед вперше у матчі. Ще один момент мав екс-гравець Карпат Дубінчак, проте влучив у поперечку.

Фінальний свисток зафіксував остаточний рахунок 3:2 на користь «спортклубівців».