Віталій Буяльський: «У фізичному плані готові відсотків на 90»

Динамо Київ 11 Серпня, 22:32 1348
Віталій Буяльський: «У фізичному плані готові відсотків на 90»
​Півзахисник «Динамо» Віталій Буяльський в інтерв'ю офіційному клубному сайту прокоментував контрольний матч проти чернігівської «Десни», в якому наша команда поступилася з рахунком 1:2:

- Моментами гра вдавалася нам непогано, але, безумовно, відчувається, що ми ще мало часу готуємося. Це був лише наш другий контрольний поєдинок, ми працюємо з новим головним тренером, але ще не всі його вимоги виконуємо досконало. Словом, поки що не все виходить.

- У порівнянні зі спарингом проти «Вереса» сьогодні було важче?

- Так, «Десна» - сильніший суперник. При всій повазі до «Вереса» грати із командами Прем'єр-ліги набагато цікавіше і складніше. Особливо, коли вони грають проти «Динамо», немов це їхній останній матч.

- Ви один з небагатьох футболістів, які провели на полі майже увесь матч (80 хвилин), як відчуваєте себе фізично? Чи сил вистачає?

- У фізичному плані усе нормально. У нас інтенсивні, важкі тренування, ми усе робимо із м'ячем, тому і в іграх сил цілком вистачає. Думаю, якщо не на 100%, то на 90% ми готові точно. У суботу нам належить провести ще одну контрольну гру із житомирським «Поліссям», у ній повинно краще вдаватися взаємодіяти на полі і втілювати награні схеми і комбінації. Будемо намагатися виконувати те, що вимагатиме від нас тренерський штаб.

- Цього року передсезонний збір у команди проходить у Києві, як оціните таке нововведення?

- На мій погляд, краще проводити збір за кордоном, адже тоді можна повністю сконцентруватися на підготовці. У таких умовах краще відновлюєшся, є більше часу для процедур і теоретичних занять. У Києві головний тренер сам каже, що із розумінням ставиться до наявності у футболістів сімей, дітей, тому періодично відпускає нас додому. Із Мірчею Луческу діалог є, він постійно з нами розмовляє, запитує нашу думку, цікавиться, що ми думаємо з приводу того чи іншого питання.

- Чи багато змінилося у тренувальному процесі та побуті із його приходом?

- Будь-який новий тренер, який приходить у команду, усе змінює під себе і під своє бачення. Тому і зараз Луческу усе робить згідно зі своїми уявленнями і поглядами. Він хоче донести нам свої ідеї та вимоги, які ми повинні виконувати на футбольному полі і поза ним.

- Індивідуальні бесіди з Луческу вже були?

- Він розмовляє під час тренувань, кличе до себе після занять, запитує про самопочуття та інше. Тобто, можу сказати, що ставиться уважно. До себе особисто він не викликав, оскільки у команді багато людей, він поки з усіма знайомиться і звикає.

- З командою продовжують працювати молоді футболісти - Вівчаренко, Забарний Сирота, повернулися з оренди Лєднєв, Тимчик, Булеца, Супряга. Як вони вписуються у командні побудови?

- Усі хлопці стараються. А наскільки вони вписалися у команду, мені говорити складно - це тренеру видніше. Ми, як футболісти, повинні не обговорювати один одного, а виконувати тренерську установку і намагатися досягти максимального результату. А те, наскільки хлопці адаптувалися до вимог наставників, краще запитати у них самих.