Тренувальний день «Динамо»: тримання м’яча та форт-леки в якості «десерту»

Динамо Київ 12 Серпня, 22:14 2205
Тренувальний день «Динамо»: тримання м’яча та форт-леки в якості «десерту»
Триває підготовка «Динамо» до другої частини сезону, що цього року проходить на клубній заміській базі у Віті-Литовській.

Робота «біло-синіх» розписана буквально похвилинно. Футболісти працюють без вихідних, щоправда, у тренувальні дні проводиться почергово по одному чи по два тренування.

У середу, 12 серпня, у розкладі було одне заняття, якому передувала теорія у навчальному класі, після чого гравці вийшли на поле відпрацьовувати побачене та почуте від тренерського штабу на практиці.

Провівши ретельну розминку, футболісти перейшли до ігрових вправ: спочатку тримання м’яча водин-два дотики на обмеженому просторі, а потім – те ж саме, тільки вже із завершальними ударами по воротах. Наостанок динамівці попрацювали над виходами два в одного та віч-на-віч із голкіпером після пасу врозріз за спину захиснику.

Завершальним же акордом, так званим «десертом», стали кілька форт-леків на час, які аж ніяк не можна назвати улюбленою вправою футболістів, але які так необхідні для закладання фізичної форми та тренування витривалості на весь майбутній сезон.

Відзначимо, що, як і раніше, поза загальною групою відразу кілька футболістів. Беньямін Вербич, який проходить реабілітацію після операції на пахових кільцях, уже почав пробіжки, також кола довкола тренувальних полей намотував Денис Попов. Спостерігали за партнерами зі сторони Артем Шабанов та Віталій Миколенко (і ціла група гравців молодіжної команди), а Микита Бурда та Ахмед Алібеков займалися на сусідньому полі з тренером-реабілітологом.

За своєю програмою з тренером воротарів займалися четверо голкіперів, за необхідності долучаючись до ігрових вправ і час від часу зриваючи оплески колег та польових гравців за черговий блискучий сейв.

У четвер, 13 серпня, на динамівців чекають два тренування – ранкове та вечірнє. Підготовка до сезону триває!