Георгій Цитаїшвілі: «Моя мета - стати лідером «Динамо»

Динамо Київ 14 Серпня, 20:32 1963
Георгій Цитаїшвілі: «Моя мета - стати лідером «Динамо»
Вінгер київського «Динамо» Георгій Цитаїшвілі розповів офіційному сайту «біло-синіх» про черговий тренувальний день напередодні контрольного матчу з «Поліссям», а також назвав свою головну мету на найближче майбутнє.

- Сьогоднішнє тренування було інтенсивним, проходило на вузькому полі. На що воно було спрямоване?

- Наше завдання зараз - навчитися добре виходити з пресингу та пресингувати. Тому ми займалися на вузькому полі, щоб усі були «в купі», не було великих зон і щоб наші захисники звикали.

- Перед тренуванням Мірча Луческу виголосив мотиваційну промову. Наскільки це справило враження на гравців, зокрема на тебе?

- Коли тренер із нами розмовляє - це завжди велика мотивація. Адже такий наставник із величезним досвідом - велика рідкість. Усе, що він говорить, ми сприймаємо відразу ж і зберігаємо в голові. Тому що він прийшов сюди, щоб насамперед нам допомогти.

- Ти бачиш зміни в грі на своїй позиції? Можливо, тепер потрібно інакше підходити до тренувань і своїх обов'язків на полі?

- Так! Зараз усе дуже сильно змінилося в тренувальному процесі. Увага акцентується на крайніх нападниках, на групу атаки. Тоді як раніше передусім акцент був на оборону. Зараз поєднується і оборона, і атака - для нас це дуже важливо, тому що ми знаємо, що робити попереду. Ми награємо певні комбінації і всі знають, куди бігти.

- Ще на першому тренуванні Мірча Луческу сказав, що все починається з чистого аркуша, у всіх гравців рівні шанси. Як ти оцінюєш свої перспективи в команді і які цілі перед собою ставиш?

- Моя мета - стати лідером «Динамо». Для мене це рідний клуб, він багато мені дав. Тому насамперед хочу досягти тут максимальних результатів не тільки для себе, але і для команди, щоб вписати нас в історію.

Шанси є завжди, у кожного гравця та за будь-якого тренера. Усе залежить від тебе, від того, як ти працюєш і тренуєшся.

- Як оціниш свою готовність і готовність команди до сезону, який стартує наступного тижня?

- Усе відмінно! У нас ще є тиждень до старту сезону, тож продовжуємо готуватися.