Ілля Забарний: «Те, що пропонує Луческу, - добре для молоді»

Динамо Київ 14 Серпня, 23:00 1596
Ілля Забарний: «Те, що пропонує Луческу, - добре для молоді»
Захисник «Динамо» Ілля Забарний після закінчення п'ятничного вечірнього тренування розповів про підготовку команди до нового сезону і режим, у якому працюють футболісти.

- Сьогодні у нас була двосторонка на вузькому полі, на нашій половині потрібно було грати у два дотики, щоб якомога швидше виходити з-під пресингу, знаходити вільних гравців, і віддавати їм передачі. Саме на цьому наголошує Мірча Луческу. А суперники, навпаки, повинні були якомога сильніше пресингувати.

- Яке враження на вас справила мотиваційна промова тренера на початку тренування?

- Він майже перед кожним тренуванням говорить нам підбадьорливі слова, а також про те, чого від нас хоче, що нам необхідно робити і як старатися. Це допомагає і йде тільки на користь.

- Чи відчуваєте, що зараз для вас та інших молодих футболістів настав хороший шанс вийти на новий рівень?

- Так, це дійсно можливість поліпшити свою індивідуальну гру, підвищити планку своїх здібностей. Те, що нам пропонує Луческу, - це дуже добре, особливо, для молоді. Зокрема, ті завдання, які він дає нам на тренуваннях, те, що підказує нам, у майбутньому принесе нам користь.

- Залишився тиждень до старту чемпіонату України. У якій фізичній формі зараз перебуває команда і ви особисто?

- Нам кажуть, що ми готові дуже добре, фізичні показники у нас на рівні, під час бігової роботи всі почуваються відмінно, тому, гадаю, готуватися нам залишилося зовсім трохи.

- Багато центральних захисників не брали участь у передсезонній підготовці через травми. У контрольних поєдинках і тренуваннях зв'язки у центрі оборони постійно змінюються. Чи легко вам до них адаптуватися?

- Так само було під час минулих зборів: постійно змінювався склад, йшла ротація, тому я вже звик до кожного партнера, і знаю кожного гравця: що він може, як діє, рухається, підказує. Тож на цьому етапі мені вже дуже зручно грати в парі з будь-яким центральним захисником. У нас уже все доведено до автоматизму, усі знають схему і структуру гри.