«Динамо» U19 переиграло ФК «Любомир» – 5:1

Футбол України 15 Серпня, 17:47 2023
«Динамо» U19 переиграло ФК «Любомир» – 5:1 | 19-27
У суботу, 15 серпня, юнацька команда «Динамо» провела черговий контрольний матч у рамках підготовки до нового сезону.

Після розгромних перемог над ровесниками з «Колоса» (5:1) та «Олімпіка» (7:1) підопічні Ігоря Костюка зіграли з представником вищої ліги Київської області – «Любомиром» зі Ставища.

Не встигли команди толком увійти в гру, а «біло-сині» вже вели в рахунку після того, як Назар Волошин вирвався на ударну позицію й точним ударом відправив м'яча в кут. На 15-й хвилині рахунок було подвоєно: помилкою захисників, які не змогли вибити м'яча зі свого штрафного майданчика, скористався Вуанту й метрів із 10-ти точно пробив по воротах. А перед самою перервою Волошин оформив дубль, замкнувши на дальній стійці простріл із флангу.

У другому таймі, як і першому, на правах господарів динамівці грали першим номером. І знову забили швидкий м'яч – Ванат прострілив до штрафного майданчика, а гравець ставищенців Мельничук зрізав м'яча у свої ворота. Гравці «Любомира» часом не знали, що робити на полі, і зривалися на грубість та суперечки з арбітром. Зокрема, ще наприкінці першого тайму з тренерської лавки було вилучено наставника ставищенців, а після перерви другу жовту картку отримав Ткаленко – щоправда, за взаємною домовленістю команд суперники продовжили грати в повних складах.

А наприкінці поєдинку команди обмінялися голами. Спочатку «Любомир» забив м'яч престижу – відзначився Шевченко після подачі з кутового. Але останнє слово все одно залишилося за динамівцями. На останніх хвилинах Жозе Рібейру віддав точний пас на Ісадченка, який моментально зреагував на відмінну можливість для взяття воріт та відправив м'яча до сітки воріт.

Задоволений результатом Ігор Костюк після завершення поєдинку подякував своїм підопічним за гру.

Контрольний матч

«Динамо» U19 – «Любомир» (Ставище) – 5:1

«Динамо»: Ігнатенко (Тугай, 46), Опанасенко, Дячук, Боль (Філатов, 59), Н.Малиш (Д.Мащенко, 54), Тлумак (Горбач, 77; Н.Малиш, 84), Вуанту (Скрипник, 58), Царенко (Жозе Рібейру, 56), Н.Волошин (Ісадченко, 63), Блізніченко, Ванат (К.Попов, 59).

Голи: Н.Волошин (1, 45), Вуанту (15), Мельничук (49, автогол), Ісадченко (87) – Шевченко (84).