У фінальному контрольному матч «Динамо» розгромило «Полісся»

Динамо Київ 15 Серпня, 19:00 4511
У фінальному контрольному матч «Динамо» розгромило «Полісся» | 19-27
Матч проти «Полісся» був фінальним у підготовці киян до старту нового сезону УПЛ.

До перерви «біло-сині» відправили чотири м'ячі у ворота суперника.

На 12-ій хвилині Кенджора дальньою передачею знайшов у штрафному майданчику Супрягу, Владислав зачепився за м'яч та з гострого кута транзитом від стійки спрямував у ворота. 1:0

Другий гол забив Буяльський. Цитаїшвілі з центру відпасував направо на Владислава, Той віддав назад у центр штрафного майданчика, звідки Буяльський у дотик переправив м'яча у ворота. 2:0

Третій гол киян забив Супряга. Тимчик головою (!) віддав передачу з центру поля на лінію штрафного майданчика, там Владислав прийняв м'яча та, незважаючи на спротив захисника, точно пробив повз воротаря. 3:0

І завершив розгром у першому таймі Шапаренко. Микола заробив штрафний у 20-ти метрах від воріт і сам же ідеально виконав його, спрямувавши м'яча точно в дев'ятку! 4:0

На старті другого тайму Де Пену змінив Дуелунд і Бойка було замінено на Бущана.

На 52-ій хвилині «біло-сині» пропустили. Сирота не зміг перехопити передачу до штрафного майданчика, вихід Галенкова віч-на-віч Бущан ліквідував, але першим на підборі опинився Галенко й таки доправив м'яча у ворота.4:1

Ще через 10 хвилин було проведено потрійну заміну - Соль - Супряга, Кенджора - Забарний, Буяльський - Лєднєв. Згодом свій ігровий час отримали Андрієвський, який замінив Шапаренка, та Булеца, котрий змінив Цитаішвілі.

На 78-ій хвилині житомиряни помилилися на своїй половині поля, Соль перехопив, увійшов до штрафного майданчика, віддав пас, Булеца пропустив, і Дуелунд пробив у порожній кут воріт у протихід воротарю. 5:1

На 79-ій хвилині Караваєва змінив Вівчаренко.

Фінальні хвилини матчу, як і все протистояння, завершувалось атаками «Динамо». Найактивнішими були Лєднєв, Дуелунд та Соль, але рахунок не змінився - 5:1.

Наступна гра киян буде 21 серпня із «Олімпіком».

Контрольний матч. «Динамо» - «Полісся»: 5:1

Голи: Супряга 12', Буяльський 24', Супряга 37', Шапаренко 45', Дуелунд 78' — Галенков 52'

Попередження: Галенков 70', Дуелунд 71'

«Динамо»: Бойко Денис, Сирота Олександр, Кенджора Томаш, Тимчик Олександр, Сидорчук Сергій (К), Буяльський Віталій, Шапаренко Микол, Цитаїшвілі Георгій, Де Пена Карлос, Караваєв Олександр, Супряга Владислав.

Запасні: Бущан Георгій, Вівчаренко Костянтин, Забарний Ілля, Дуелунд Міккель, Андрієвський Олександр, Лєднєв Богдан, Булеца Сергій, Соль Фран, Родрігес Жерсон

«Полісся»: Маханьков Володимир, Бринько Олександр, Швець Сергій, Прокопчук Сергій, Власюк Андрій, Чернецький Олександр, Даудов Марат, Савошко Володимир, Повалій Ілля, Галенков Денис, Галенко Ярослав.

Запасні: Медведєв Марк, Кузнецов Євген, Адаменко Роман, Тимошенко Ілля, Терзі Євген, Семчук Вадим, Понедельник Андрій.