Світовий футбол 16 Серпня, 16:30 1563
Петряк долучився до феєричної нічиєї «Фехервара» в дебютному матчі нового сезону  | 19-27
​Фехервар у першому матчі сезону 2020/21 чемпіонату Угорщини розписав надрезультативну нічию в матчі із Залаегерсегом.

Чемпіонат Угорщини 2020/21, 1-й тур

Залаегерсег – Фехервар – 3:3

Голи: Бабаті, 2, 74, (пен.), Сепе, 16 – Евандро, 10, Ніколич, 43, (пен.), 60

Дебют поєдинку видався по-справжньому феєричним – вже на 10-й хвилині команди обмінялись голами Бабаті та Евандро. Сепе за 6 хвилин знову вивів Залаегерсег вперед. Ніколич перед перервою ударом з пенальті вирівняв становище.

На другий тайм на полі з'явився Петряк. Після цього Фехервар зумів вийти вперед – Ніколич оформив дубль. Однак, Залаегерсег зумів відігратись, Бабаті також записав до свого активу дубль ударом з пенальті. Додамо, що у складі Залаегерсегу так і не вийшов на поле Артем Фаворов.