Плей-оф за Першу лігу: аутсайдери сповна використали перший шанс

Футбол України 16 Серпня, 23:07 2398
Плей-оф за Першу лігу: аутсайдери сповна використали перший шанс | 19-27
16 серпня відбулися перші перехідні матчі за право наступного сезону виступати в першій лізі.

У Млинові зустрічалися «Верес», що посів третє місце у групі «А» другої ліги, і «Черкащина», що фінішувала 16-ю в першому дивізіоні. У дебюті воротар господарів Богдан Когут урятував свою команду, відбивши м’яч з-під поперечини. Гостям до перерви вдалося нейтралізувати бомбардира «Вереса» Михайла Шестакова. Господарі додали обертів у другому таймі й на 56-й хвилині Сергій Петько вивів свою команду вперед, а вже в компенсований час Антон Яременко, що вийшов на заміну, установив остаточний рахунок — 2:0.

«Я не зовсім задоволений діями підопічних, особливо в завершальній стадії атак, — сказав головний тренер «Вересу» Юрій Вірт у коментарі офіційному сайту УАФ. — Проте таку конче потрібну звитягу було здобуто, й тепер ми докладемо зусиль, аби в повторному матчі вже свого не втратити…»

А в Запоріжжі місцевий «Металург», 15-та команда першої ліги, приймав «Альянс» із Липової Долини, що посів третю позицію у групі «Б» другої ліги. На 14-й хвилині досвідчений півзахисник гостей Сергій Загинайлов, що регулярно забивав в останніх спарингах, відкрив рахунок. Після перерви запоріжцям нічого не залишалося, як кинути в атаку великі сили, аби досягти зламу. Та це їм не допомогло: на 60-й хвилині Владислав Шарай ще раз змусив воротаря «Металурга» капітулювати. 0:2.

«Суперник доклав чималих зусиль, аби скористатися фактором рідних стін і взяти гору, — зазначив керманич «Альянсу» Юрій Ярошенко в коментарі офіційному сайту УАФ. — Але швидкий гол допоміг нам повірити у свої сили, хоча «Металург» чинив впертий опір. «Альянс»» зробив вагому заявку на загальний успіх, але про недооцінку суперника не може бути й мови…»

Залишається нагадати, що матчі-відповіді пройдуть 20 серпня.