Збір «Динамо»: чотири дні до старту

Динамо Київ 17 Серпня, 20:07 1982
Збір «Динамо»: чотири дні до старту Фото: ФК Динамо
Підготовка «Динамо» до старту нового сезону вийшла на фінішну пряму.

Уже цієї п’ятниці підопічні Мірчі Луческо проведуть перший офіційний матч у чемпіонаті України проти донецького «Олімпіка». Поки що ж команда проводить по два тренування на день, має теоретичні заняття та намагається втілити на практиці ідеї і вимоги нового тренерського штабу.

У понеділок ввечері тренуванню на полі передувало теоретичне заняття в учбовому класі, яке тривало більше півгодини. На ньому головний тренер Мірча Луческу звернувся до гравців із традиційною промовою, у якій окреслив план на тренувальну сесію та пояснив, чим саме займатиметься колектив у найближчі півтори години.

До заняття гравці приступили із бажанням та хорошим настроєм. Тренування розпочалося із приємного моменту: сьогодні День народження відзначає адміністратор команди Анатолій Пашковський, тож команда влаштувала живий коридор імениннику та привітала оплесками.

Після звичної нетривалої пробіжки та розминки команда розпочала основну роботу: спочатку у квадратах виконала вправи на контроль м’яча, а потім хлопці поділилися на три команди перейшли до інтенсивних ігрових серій із певними завданнями: відпрацювання пресингу, вихід з оборони в атаку і навпаки, тощо.

Завершилося тренування відпрацюванням ударів по воротах із різних дистанцій.

Поки що не брали участь у занятті гравці, які відновлюються після травм. Денис Попов, Володимир Шепелєв, Артем Шабанов, Беньямін Вербич, Віталій Миколенко, Микита Бурда, Беніто та Ахмед Алібеков займалися за індивідуальною програмою.

Завтра у планах команди тренування, а 21-го серпня «Динамо» розпочне виступи в чемпіонаті України матчем проти «Олімпіка». Ще за кілька днів, а саме, 25-го серпня, на НСК «Олімпійський» відбудеться поєдинок за Суперкубок України, у якому зійдуться «Динамо» та «Шахтар».