Томаш Кенджора: «У фізичному плані команда повністю готова»

Динамо Київ 18 Серпня, 10:36 1971
Томаш Кенджора: «У фізичному плані команда повністю готова» | 19-27
Захисник «Динамо» Томаш Кенджора розповів, у якому режимі займається команда в останні дні збору і наскільки готова до старту нового сезону:

- Ми сьогодні виконували багато різної роботи під час тренування, а головний акцент був на контролі м'яча. Почали з гри у квадратах, приділили увагу тактичним вправам У цілому, вийшла хороше, довге тренування. Віддав усього себе на занятті, тому, звичайно, втомився.

- З яким настроєм і функціональною готовністю підходите до старту сезону?

- У фізичному плані команда повністю готова. Іноді ми тренувалися двічі на день, бувало важко, але ми професійні футболісти, тому повинні справлятися з таким навантаженням і добре підготуватися до сезону. Ми вже кілька тижнів тренуємося з Луческу, знаємо, що він хоче бачити на полі і стараємося це виконувати. Сподіваюся, вже у п'ятницю в матчі з «Олімпіком» це буде видно.

- Які у Мірчі Луческу побажання до гри на вашій позиції?

- Не буду оригінальним, якщо скажу, що у кожного тренера є своя філософія, кожен наставник хоче, щоб підопічні якомога швидше і краще зрозуміли його вимоги. У Луческу також є своє бачення, ідеї, плани, і ми намагаємося виконувати те, що він пропонує.

- У вас уже налагоджене повне взаєморозуміння із новим тренерським штабом?

- Так звісно. За ці кілька тижнів ми вже зрозуміли, що тренер від нас вимагає. Думаю, з кожним днем це розуміння буде все кращим і кращим. Але вже і зараз видно, що команда добре розуміє, чого хоче тренер.

- Чи з нетерпінням чекаєте старту нового сезону і першої офіційної гри проти донецького «Олімпіка»?

- Звісно. Налаштовуємося лише на перемогу - з перших турів потрібно перемагати, щоб вдало розпочати сезон і з оптимізмом дивитися тільки вперед.

- Ви отримали виклик до збірної Польщі, ця обставина додає вам наснаги та гарного настрою?

- Так, я вже скучив за збірною, останній матч за свою національну команду я провів у минулому році, виходить, через пандемію цілий рік чекав, щоб поїхати у збірну. Сподіваюся, усе буде в порядку, і ми вдало проведемо майбутні дві гри у Лізі Націй.