«Залиште злорадство – тут такі ведмеді вси*ались»: Франков заступився за «Шахтар» після поразки від «Інтера»

Футбол України 18 Серпня, 13:14 1414
«Залиште злорадство – тут такі ведмеді вси*ались»: Франков заступився за «Шахтар» після поразки від «Інтера»
Артем Франков поділився думками щодо розгрому підопічних Луїша Каштру міланською командою (0:5) у півфіналі Ліги Європи.
«Дуже болючий ляпас. Але залиште злорадство – це півфінал Ліги Європи! Тут такі ведмеді всирались... Очікував, звичайно, більшого – від Шахтаря і матчу в цілому. На мій погляд, провалений вщент другий тайм має дві причини: не вистачало сил плюс вирішили, що вже і без того добре. У цьому ніхто не зізнається, але мені здається, що фактор працював.
Третє і, можливо, головне – все-таки відносний рівень команд. Хоча я б не перебільшував і з цікавістю подивився б на Інтер проти Базеля і Вольфсбурга. На жаль, дивитися доведеться з Севільєю – з передбачуваним результатом, боюся.
Я далеко не та людина, яка за мотивами матчів з Аталантою і Інтером візьметься розносити вщент гру Шахтаря і вектор розвитку клубу. Шахтар видав класний сезон, за який йому повинні подякувати не лише вболівальники, але й інші наші учасники єврокубків – коефіцієнт він підтримав, і навіть цей жах від Інтера приніс нам одне очко (0,2 бали в таблицю). У команди явно є майбутнє, клуб бачить дорогу, і хоча може потрапляти під танки на Заході, вдома пре тим же самим транспортним засобом – не кожен міст витримає. Загалом, шановні вболівальники Шахтаря, по чарці, звичайно, «засадіть», але якогось фундаментального приводу для скорботи я не бачу. Вище голови! І спасибі, що ви є.
А ще – моліться, щоб Динамо знову піднялось на один рівень з Шахтарем; уповайте, щоб продовжила прогрес Десна і не завалилась Зоря, підтягнулися інші... Щоб Шахтар хоча б десяток матчів за сезон проводив під таким пресингом, якого зазнав від Інтера. Тоді і Ліга Європи буде по плечу, і дещо інше, можливо», – написав Франков на своїй сторінці у соціальній мережі Telegram.