«Динамо» представило домашній комплект форми до нового сезону

Динамо Київ 20 Серпня, 12:52 3946
«Динамо» представило домашній комплект форми до нового сезону | 19-27 Фото: ФК Динамо
Київський клуб офіційно презентував домашній комплект форми до сезону 20/21.

Від 2018 року компанія New Balance є офіційним спортивним партнером ФК Динамо Київ, кожного сезону представляючи новий ексклюзивний дизайн ігрової форми клубу.

20.08.2020 ФК Динамо Київ та New Balance з гордістю представляють комплект ігрової форми сезону 2020/2021.

В житті кожного бувають успішні смуги та не дуже, і футбольний клуб – не виняток. Проте найважливіше – це рухатись до нових перемог та звершень. Особливо, якщо поруч віддані вболівальники, що завжди підтримують свою команду.

Ігрова форма сезону 2020/2021 втілює найкращі досягнення спортивних технологій – тканина NB DRY, що швидко відводить вологу від тіла та швидко висихає, дихаюче плетення на спині для кращого теплообміну, а сама футболка має покращену аеродинаміку та не заважає рухам під час матчу. Технологіям New Balance також довіряють такі відомі клуби, як Порту, Атлетік Більбао, Селтік, Лілль.

Домашня форма – синьо-блакитні смуги на білому, виїзна – блакитні смуги на синьому, і цього року вперше буде представлено третій комплект ігрової форми.

Малюнок на формі в традиційних для Динамо Київ біло-синіх кольорах нагадує хвилі могутнього Дніпра та символізує нову смугу в історії клубу.

Емблема клубу, що розташована біля серця, має особливість, яка відкривається лише тому хто одягне футболку – девіз «Київ це ми» на звороті, що символізує єдність команди, вболівальників, та рідного міста. Єдність, що робить нас сильніше.

Це – наша нова смуга. Це – наші традиції. Це – наша команда.

Це – наше місто. Київ – це ми!