«Динамо» спокійно розібралося із «Олімпіком» в дебютному матчі Луческу

«Динамо» спокійно розібралося із «Олімпіком» в дебютному матчі Луческу | 19-27
«Олімпік» програв «Динамо» (1:4) в 1-му турі УПЛ 2020/21.

Українська Прем’єр-ліга. 1-й тур.

Олімпік – Динамо – 1:4

Голи: Політило, 23 – Буяльський, 8, Завійський, 16 (авт.), Супряга, 56, Циганков, 87

«Динамо» стартувало у ньому виїзним поєдинком із донецьким «Олімпіком». Це був перший матч нашої команди під керівництвом нового головного тренера – Мірчі Луческу. Оскільки кияни були у цій грі гостями, вони грали у новому синьому комплекті форми із блакитними смугами, який був презентований напередодні.

Відзначимо, що проти «Олімпіка» в основному складі вийшли Олександр Тимчик та Владислав Супряга, які цього літа повернулися із оренди.

Гра вийшла цікавою та результативною. Із перших хвилин динамівці взяли м’яч під свій контроль, і зовсім скоро їхня ініціатива втілилася у забитий м’яч. Караваєв віддав чудову передачу на Буяльського, Віталій вбіг у вільну зону і головою приблизно з лінії воротарського майданчика пробив повз воротаря.

Надалі наша команда атакувала багато і різноманітно, а при втраті м’яча використовувала високий пресинг. Тож не дивно, що зовсім скоро кияни відзначилися ще раз. Де Пена добре прострілив зліва, динамівці змусили помилитися захисників суперника, і Завійський зрізав м’яч у власні ворота.

Ще через кілька хвилин «Олімпік» зміг один м’яч відквитати, провівши контратаку: після прострілу справа Політило увірвався до штрафного майданчика і влучним ударом у дотик з району правого кута воротарського майданчика відправив м’яч у сітку. Одразу ж Супряга ледь не відновив різницю у забитих м’ячах, але не реалізував вихід один на один із воротарем.

Ближче до завершення першого тайму «Олімпік» дещо відсунув гру від власних воріт, створивши кілька перспективних моментів, але отримати вигоду з них у вигляді забитих м’ячів номінальним господарям не вдалося, адже занадто близько до своїх воріт кияни їх не підпускали. Перед свистком на перерву хорошу нагоду відзначитися мав де Пена, але зі штрафного метрах у 20-ти від воріт хоча і влучив у площину воріт, але переграти Кичака не зміг.

По перерві після виходу на поле Родрігеса де Пена змістився з лівого флангу на правий, а Жерсон зайняв його місце. Початок другої половини зустрічі вийшов небагатим на небезпечні моменти. Пожвавила гру трьохходова результативна комбінація «Динамо» за участю Родрігеса, який обіграв захисника та віддав пас у розріз, Буяльського, який зліва прострілив до штрафного майданчика, і Супряги, який завершив атаку точним ударом з кількох метрів.

Близьким до того, аби збільшити рахунок був Супряга, якого Лєднєв хорошою передачею вивів сам-на-сам із воротарем, але Владислав вкотре не зміг переграти Кичака. Незабаром воротарю «Олімпіка» знову довелося рятувати свою команду після удару у площину Родрігеса.

А остаточний рахунок встановив Циганков, для якого усе зробив той же Родрігес. Жерсон зберіг м’яч у боротьбі із двома захисниками та віддав передачу під удар Циганкову. Віктор із району правого кута воротарського майданчика переправив м’яч у сітку.

Тож 1:4 - «Динамо» здобуло першу виїзну перемогу у новому сезоні під керівництвом Мірчі Луческу.

Олімпік: Кичак – Лебеденко, Снурніцин (Неплях, 81), Зотько, Є. Пасіч (Кіріленко, 81) – Завійський – Тейшейра, Політило, Романовський (Кравчук, 75), Чогадзе (Лук'янчук, 66) – Шахаб (Баланюк, 66).

Динамо: Бущан – Караваєв, Кендзьора, Сирота, Тимчик – Сидорчук – Де Пена (Циганков, 75), Буяльський (Лєднєв, 66), Шапаренко (Андрієвський, 84), Цітаішвілі (Родрігес, 46) – Супряга (Дуелунд, 84).

Арбітр: Максим Козиряцький (Запоріжжя)

Стадіон: «Динамо» ім. В. Лобановського (Київ)