Франков до ультрас: «Проти чого ви протестуєте? Проти того, що ваша команда забиває? Що вона виграє? Атакує, перемагає?»

Динамо Київ 21 Серпня, 20:32 5172
Франков до ультрас: «Проти чого ви протестуєте? Проти того, що ваша команда забиває? Що вона виграє? Атакує, перемагає?»
Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков в коментарі 1927.kiev.ua піддав критиці поведінку ультрас «Динамо», які прорвалися на матч із «Олімпіком».
— Настрій ультрас «Динамо» дуже сильно не співпав із настроєм більшості вболівальників, навіть тих, які неоднозначно прийняли призначення Мірчі Луческу. Вони дивилися із думками: «Таку гру можна дивитися!». Бо команда не дурня валяла, а грала від першої хвилини і до останньої хвилини, йшла вперед і створювала моменти. Фани із своїм протестом потрапили в абсолютно дику ситуацію. Проти чого ви протестуєте? Проти того, що ваша команда забиває? Що вона виграє? Атакує, грає? Тоді, чудово. У нас із вами абсолютно різне бачення футболу.

У вас було завдання підставити свій клуб під технічну поразку? Тоді ви одразу потрапляєте в ряди прямих ворогів «Динамо».

Відстоюючи власні інтереси, ультрас перейшли всі межі дозволеного. Звісно, організатором матчу є «Олімпік», але ФФУ точно не помилиться адресою, коли виписуватиме новий штраф.

При цьому, коментатор затихав, даючи почути всі їхні вигуки, а канал «Футбол» давав звук і показував це все неподобство, роблячи йому рекламу. Зрозуміло, що ультрас прийшли саме для того, щоб потрапити в об'єктиви телекамер. Хотів би запитати своїх колег і телеканалу «Футбол»: «Що це, взагалі, було?».